2733
2734
عنوان

نامزدم ازم خواست

| مشاهده متن کامل بحث + 12013 بازدید | 469 پست
اشکال نداره فقط بخون چشم به هم بزازی گذشته واسه باقیش برو ی شهر دیگه چی قبول شدی؟ وای خداروشکر ...

تازه یه بار گفت باید ترک تحصیل کنی خودم نخاستم

خوایا خودت مواظب دخترم باش❤
تازه یه بار گفت باید ترک تحصیل کنی خودم نخاستم

وای خداروشکر

زهرای طفلکی (همسایه مون) درسم نخوند

به این فک کن چههه قدددر از اون جلوتری

آینده تو بساز بچه

گوش نکن به صداهای ترسو و خاله زنک مغزت

قراره دنیا به روت بخنده

رشته ای که قبول شدی عالیه

آفرین واقعا 🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکال نداره فقط بخون چشم به هم بزازی گذشته واسه باقیش برو ی شهر دیگه چی قبول شدی؟ وای خداروشکر ...

خودش دیپلم ریاضی داره و بعد باباش بهش یه باغ گیلاس داده اونم دیگه ول درس کرد  و همش داخل باغ گیلاسیشونه

خودش دیپلم ریاضی داره و بعد باباش بهش یه باغ گیلاس داده اونم دیگه ول درس کرد  و همش داخل باغ گی ...

ببین

من نمیتونم جای تو تصمیم بگیرم

اگه ازدواج کرده بودی و زیر ی سقف بودین مینشستم آرومت میکردم اما هنوز اتفاقی نیوفتاده

این مملکتو گه برداشته اما حداقل ی جای امید واسه دخترا گذاشته

بکارتتو داری و میتونی اون آدمو کاملا پشت سر بزاری و پاکش کنی 

حواست باشه چیکار میکنی

فقط تعجبم لز اینه که این همه مدت چطور نگه داشتی بدنتو از اون پفیوز

2728
ببین من نمیتونم جای تو تصمیم بگیرم اگه ازدواج کرده بودی و زیر ی سقف بودین مینشستم آرومت میکردم اما ...

رابطه داشتیم ولی نه اینکه دیگه دختر نباشم

2740
اره من فقد دنبال ارامش بودم و میخاسم ببخشم بره که اسناد رسمی گفته بود پدر و مادر خانم باید باشه

خوب دیگه اشتباه میکنی باید طور دیگه به ارامش برسی نه بخشیدن مهریه

میشه دعا کنید منم باردار بشم حس خوب مادر بودن رو تجربه کنم   از قدیم گفتن چاه مکن بحر کسی اول خودت دوم کسی
نبخشیدن

حالا که نشده ببخشی مهریه تو بگرد یه راه دیگه پیدا کن برا ارامش بخشیدن مهریه درست نیست من مهریه مو بخشیدم ولی شما این کار رو نکن

میشه دعا کنید منم باردار بشم حس خوب مادر بودن رو تجربه کنم   از قدیم گفتن چاه مکن بحر کسی اول خودت دوم کسی