2733
2734
عنوان

نامزدم ازم خواست

| مشاهده متن کامل بحث + 12016 بازدید | 469 پست

عزیزم بهش بگودلم نمیخوادمهرموببخشم ماشین کجا پول مهریه ی توکجا.

اون دیده توساده ای داره سواستفاده میکنه اگه دردجدایی رویه مدت تحمل کنی خیلی بهتره که بااین مردروزی صدباربمیری وزنده شی.

لعنت به این زندگیم که بچگی هم نکردم

اسی،به پدرومادرت بگوکه نامزدت چی گفته،بعدشم بروتوقیف اموال شوهرت روبگیرمهریه روبذار اجرا،اگه باکره باشی اسمش ازشناسنامت پاک میشه ومهریه هم نصفش بهت میرسه،ازاین آدم هرچقدرزودترجدابشی برنده ای،فقط خواهشااحساسی تصمیم نگیرکه خودتوبدبخت میکنی

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ههه مردا اینقد بیشرف شدن کی قبول میکنه

ببین مازنااگ داریم خونه رو مدیریت میکنیم درواقع داریم کارانجام میدیم اگ شوهر باپولش چیزی میخره اون پول ،پول منم هست اگ قراره قبول نکنه باشه پس باهاش ازدواج نمیکنم میرم برای خودم کارمیکنم 

البته من خودم متاهلم و متاسفانه تومجردی هیچ کس نبود ک این چیزاروبهم بگه درواقع من ب عنوان یه زن حق خودمونمیدونستم پس عادیه ک مردام اصلاازین حقاخبرنداشته باشن ولی من دارم ب دخترامیگم ک حقتون تااین حده حالاشماچندتاسکه رو هم برای خودتون زیادمیدونید

هیچ پسری خونه به نامت نمیزنه هیچ پسری خونه هم داشته باشن نمیگن که برا مهریه نتونی برداری مثل شوهر سا ...

ببین نصف خونه یا همون سه دونگ رو میزنن. بعد نگو هیچ پسری هیچ پسری این همه من میبینم دور اطراف از فامیل گرفته تا همکار و اشنا زده و مشکلی هم ندارن البته شوهراشون واقعا نجیب و خوب هستن من میخام صد سال سیاه با پسرای بیشعور ازدواج نکنم. بعدشم 10جلسه مشاوره پیش از ازدواج رو برای شناخت هم مرد و هم زن گذاشتن. اگه پسری مهریه نمیده حاضرم نیست نصف یا چند دونگ خوتشو به اسم همسرش کنه کلا هیچی نمیده اصلا بدرد ازدواج نمیخوره. شوهر و نامزد سابق من وشما اینجور بودن باید حواسمون رو جمع کنیم که دیگه اسیر مردای اینجوری نشیم 

2731
بازم خدا پدر قانون گذار رو بیامرزه که شرط حضور پدر و مادر گذاشته   وگرنه این رفته بود بخش ...

شرط قانون گذار نیست

چون زیر۱۸سالشه لازمه باباش باشه

پسر کوچکم ۱۸ هفته از تو دلم آسمانی شد . دلم شکست...😭😔
چی بگم والا من شوهرم خونه به نامش بود و ماشین بعد وکیل سر مهریم بهم گفت دادگاه میگه یه خونه و ماشین ...

فقط خونه رو نمیتونن بخاطر مهریه بفروشن

ماشین و ملک و زمین و ... نه. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها من الان رفتم پیش وکیل و این وکیل هم شوهرم موکلش بوده و ازش خواهش کردم حرفامو بهش نگه و اینکه اونم گفت من پرونده تورو دارم انجام میدم از تو میخام پول بگیرم به اون چیزی نمیگم و خانم هم هست به نظرتون حرفامو میگه؟

خوایا خودت مواظب دخترم باش❤
ببین نصف خونه یا همون سه دونگ رو میزنن. بعد نگو هیچ پسری هیچ پسری این همه من میبینم دور اطراف از فام ...

وکیل گفت اگه در قبال مهریه ماشینش و پول بگیری خیلی خوبه

اسی،به پدرومادرت بگوکه نامزدت چی گفته،بعدشم بروتوقیف اموال شوهرت روبگیرمهریه روبذار اجرا،اگه باکره ب ...

رفتم پیش وکیل گفتش که از مهریه است ۱۱۰ تا میتونی بگیری

عزیزم بهش بگودلم نمیخوادمهرموببخشم ماشین کجا پول مهریه ی توکجا. اون دیده توساده ای داره سواستفاده م ...

خودمم دیگه نمیکشم...وکیل گفت ماشین و پول بگیر در قبال مهریه ات

برای چی

برای اینکه بعدا هر وقت مشکلی پیش اومد زود میگه برو خونه ی بابات و راحت میتونه خوردت کنه و تو هم که بی اطلاع اونا مهرتو بخشیدی تا آخر عمر سرکوفت خواهی خورد

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
حرفتون کاملا درسته کاش مادخترا یادبگیریم باعقل رابطمونو مدیریت کنیم نه احساس که این ماجراها پیش نیاد ...

من هیچی از  زندگی مشترک نمیدونستم‌.خدا لعنت کنه باعتث و بانیش

2706