2737
2739
عنوان

تا حالا نی نیتون دعوا کردین

121 بازدید | 15 پست

من امروز دعوا کردم برای بار اول تا این حد عصبی شدم ۸ ماهش ب زور خوابوندمش ولی بعد ۱۰ مین بیدار شد دیگه نمیخوابید اذیت میکرد الان خیلی پشیمونم نکنه خدا ی کاری بکنه چیکار کنم صبرم زیاد بشه میدونم الان سرزنشم میکنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مگه هشت ماهه دعوا رو میفهمه یا دختر من خیلی پرروئه اخم میکنم یا مثلا با تشر میگم نکن ! انقد برام ریز ریز میخنده و دندوناش نشونم میده که باز دلم براش میره 😊

ولی واقعا حق داری برای منم پیش اومده اون لحظه میخوام خودمو بکشم ولی با باباش دعوا میکنم نه با بچه 😤

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
2738

دختربزرگم‌من میزنه بهم‌میگه ساکت باش کل روزباهم لجیم..ولی هرگزنمیزنم...دستم بشکنه ولی دعواش کردم زیادچون دخترمن خیلی قلدره 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2706