2737
2739

اخه من الان یه تاپیک زدم گفتم شماره شخصیمو دادم به یه همکار قدیمی همه گفتن ایشالا که متاهل نیستی و وا چرا دادی و به شوهرت بگو و اینا

من متاهلم. فکر هم نمی کنم شوهرم مشکل داشته باشه. خودشم شماره همکاراشو داره به خاطر کار. حتی همکار قبلیاشم که خانوم هستن گاهی زنگ می زنن بهش حال و احوال

شما مشکل دارین با این قضیه؟ یا شوهرتون مشکل داره که همکارتون شماره شما رو داشته باشه؟

اوه پس چی اینجا همکار خانوم شماره شوهرشونو داشته باشه از وسط به چهارقسمت مساوی تقسیم میکنن هم اون زنه رو هم شوهررو

بعدم انگ هرزه و ... میچسبونن ک چرااااا این زنگ میزنه این خرابه

یه بارم ندیدم تو این دوسالی ک هستم زیاد دیدم از این موارد

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ایرادی نداره 

منشی شوهرم شوهرمو به اسم کوچیک صدا میزنه و خیلی باهم راحتن 

به نظرم خوب نیست الکی حرف در بیارن

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2738
اوه پس چی اینجا همکار خانوم شماره شوهرشونو داشته باشه از وسط به چهارقسمت مساوی تقسیم میکنن هم اون زن ...

چرا آخه؟؟؟

همکارن دیگه، یا بودن

من شوهرم خیلی شده جلوی خودم با همکار خانومش حال و احوال کرده

من اعتماد دارم به شوهرم. میدونم رابطه اشون چیزی جز یه رابطه دوستی و همکاری معمولی نیس

من توی متاهلی دانشجو شدم و سر کار رفتم همیشه هم شماره همکلاسی یا هم کار آقا رو داشتم اونا هم شماره منو دارن، مشکلی نداریم.

شاید اونایی که این حرف رو زدن به رفتار خودشون یا اخلاق همسرشون نگاه کردن که گفتن. همه یه جور نیستن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
فکر کنم شما اسم شماره شخصی اووردی! گفتی شماره شخصیمو دادم‌! بعدم اگه طرف زنگ‌بزنه بگه دلم برات تنگ ...

اون آقا متاهله. اونطوری هم نگفت دلم تنگ شده. گفت یادتون بودم خواستم حالتو بپرسم و اینا

خیلی محترمانه بود صحبتمون

چرا آخه؟؟؟ همکارن دیگه، یا بودن من شوهرم خیلی شده جلوی خودم با همکار خانومش حال و احوال کرده من ا ...

شما جریان تاپیک قبلیتو تعریف کن تا ببینیم همه موافقن یا نه‌!

شما جفتتون‌متاهلین!

طرف به شماره کاری پیام داده شما شماره شخصیتو بهش دادی!

گفته دلم برات تنگ شده بهت حس خوب داشتم!

حالا بپرسین ببینین نرمال هست یا نه!  

حال احوال برا چی دیگه حالا شماره رو داشته باشه مسله ای نیست 

خب دو سال پیش همکارم بوده. یادم افتاده خواسته حالمو بپرسه

اتفاقا هفته پیش هم یکی از همکارای چند سال پیش شوهرم بهش زنگ زد. نیم ساعتی حرف میزدن. خانوم بود. همه اش هم حرفای کاری یا در مورد همکارای اون موقعشون بود و اینکه الان کجا کار می کنن و این حرفا

2706