2737
2739
عنوان

چرا شوهرم خودشو دوسال بزرگتر میکنه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 83 پست
اره خروس جنگی به معنای تمام همیشه دعواوجنگ داریم خیلی اوضاع بدی هس

عزیزم شما کمی حوصله کن.نزار همینطور باقی بمونه البته به مرور بهتر خواهد شد ولی تو سیاست داشته باش

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن عزیزم۱۰ماه که چیزی نیس که بخاییم مشکل داشته باشیم حالا مادرم همش میکوبه توسرم ولی بازم خوبه خداروش ...

فدای سرت

از مترو که هیچ کس نمیدونه 

شوهرم۱سوم   موهاش سفید شده اون بیشتر من نشون میده 

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
شوهراتون شاغلن؟منظورم کارهم میکنن آخه سناشون خیلی کمه ،کی بچگی کردن کی جوونی کردن  چرا انقد زو ...

من پرستاره

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
2728
شوهراتون شاغلن؟منظورم کارهم میکنن آخه سناشون خیلی کمه ،کی بچگی کردن کی جوونی کردن  چرا انقد زو ...

اینجایی، اینها  که شوهر و زن خونه ان

تو فامیلای ما بچه‌های فامیل که بچه اند واقعا هم خخخخح

پسر کوچکم ۱۸ هفته از تو دلم آسمانی شد . دلم شکست...😭😔
2740
ن عزیزم۱۰ماه که چیزی نیس که بخاییم مشکل داشته باشیم حالا مادرم همش میکوبه توسرم ولی بازم خوبه خداروش ...

کلا ۲سال بزرگتر و کوچکتر بودن هر همسری چه زن چه مرد مهم نیست

از اون بیشتر ولی موثره

منم ازدواج کردم شوهرم همین سن بود الان ۱۱ ساله ازدواج گردیم .

۱۰    ۱۱ سال جلوتر اوضاع خیلی فرق میکرد

هرچی پیش بریم سنا خیلی کمتر میزنن مثه قدیما مثلا ۲۰ساله ها اون موقع خیلی بزرگ بودن انگاری ولی الان ۲۰ ساله ها نمیتونن درست خودشون رو جمع وجور کنن کلا سالها خیلی زود میگدرن ادما بزرگ نمیشن فقط سالها تندوتند میگدرن

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
فدای سرت از مترو که هیچ کس نمیدونه  شوهرم۱سوم   موهاش سفید شده اون بیشتر من نشون می ...

نزاری موهاش رو رنگ کنه ها

بگو بهش ته ریش بزار خوشتیپ شی.... قشنگ ۵سال سنش میره بالا

2706