2737
2739
عنوان

چرا شوهرم خودشو دوسال بزرگتر میکنه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 83 پست
۱۰    ۱۱ سال جلوتر اوضاع خیلی فرق میکرد هرچی پیش بریم سنا خیلی کمتر میزنن مثه قدیما مثلا ...

بله قبول دارم.شوهر من اونموقع هم شغل خوب داشت هم خونه داد پدر شوهرم برای زندگی کردن.شاید الان این دوستان هم شرایطشون واسه ازدواج خوب باشه نمیدونم

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
اره خروس جنگی به معنای تمام همیشه دعواوجنگ داریم خیلی اوضاع بدی هس

همه همینیم اما تقصیر خودمون بیشتر از اوناس قبول داری؟ یه چیز بپرسم ناراحت نیمشی؟چیشد ک تصمیم گرفتی با خودت کوچیک تر ازدواج کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نزاری موهاش رو رنگ کنه ها بگو بهش ته ریش بزار خوشتیپ شی.... قشنگ ۵سال سنش میره بالا

عاره دقیقا

وقتی میزنه ریش هاشو آنقدر مظلوم میشه انگاری چشماشم که برق میزنه انگاری مث این پسر بچه های شیطون

چون هیشکی و چهارشونه س من مشکلی ندارم

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
2731
همه همینیم اما تقصیر خودمون بیشتر از اوناس قبول داری؟ یه چیز بپرسم ناراحت نیمشی؟چیشد ک تصمیم گرفتی ب ...

نمیدونستم ازم کوچیکتره قایم کرده بود میترسید قبولش نکنم بعدهافهمیدم

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2738
یه سال دوست بودیم الان۶ماه نامزدوعقدیم

اوایل جرو‌بحث هست آنقدر سخت نگیر هنوز نرفتی خونه خودت ببینی چه اخلاقای که این مردا دارن خخخ

من تقریبا یه سالی اختلاف داشتیم سخت بود با اخلاقش کنار بیام ولی اونموقع هم بحث و‌دعوا نداشتیم جالب اینجاست نظراتمون فرق کنه تا میفهمیم‌جفتمون‌سکوت نه اون ادامه میده نه من

تو خانمی این زندگی رو‌دست تو میچرخه پس تو‌سکوت کن بیشتر و‌صبر داشته باش مطمعن باش درست میشه اونموقع سکوت کن ‌صبر ولی بعدش که آروم شدی بهش بگو‌من ناراحت میشم نظر من اینه مطمعن باش اونموقع حفتتون راحت تر کنار میاید

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری