2737
2739
عنوان

خاستگار

248 بازدید | 54 پست

سلام خوشگلا

ی سوال مامانای شمام وقتی خاستگار میاد بهتون نمیکه؟😑

چرا مامانم هیییچی بهم نمیگه ۲۳ سالمه 

تا نرم سرکار نمیزاره ب ازدواج فک کنم

واقعا حقمه اینجوری؟😶😶

منم دوس دارم بدونم خو

باهاشم اونقد راحت نیستم ک بگم بهم بگه

یجورایی خجالت میکشم

کار خوبی میکنه

الکی ذهنت درگیر بشه ک چی

وقتی سر کار بری شانس ازدواج موفق تری داری

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا! هیچوقت فاز این والدینی که به جای بچه شون تصمیم میگیرن رو درک نکردم

از یه بررگتری که باهاش راحتی کمک بخواه عزیزم

تا یه مدتی اکثر تاپیکام در مورد سوالات پیش پا افتاده آشپزیه، پیشاپیش ممنون از کسایی که صبورانه منو راهنمایی میکنن 
2728
کار خوبی میکنه الکی ذهنت درگیر بشه ک چی وقتی سر کار بری شانس ازدواج موفق تری داری

بابا شاید این بنده خدا یکی رو بپسنده بین همینا! این چه قانونیه آخه :(

تا یه مدتی اکثر تاپیکام در مورد سوالات پیش پا افتاده آشپزیه، پیشاپیش ممنون از کسایی که صبورانه منو راهنمایی میکنن 
2738
کار خوبی میکنه الکی ذهنت درگیر بشه ک چی وقتی سر کار بری شانس ازدواج موفق تری داری

اخه چن وقت پیش یکی از فامیلامون ک موقعیت خوبی داشت خاستگاری کرد من از اشناهامون ک در جریان بود شنیدم

مامانم اصن ب روم نیاورد رد کرد😑😑😑

بنظرتون واس ازدواج کدوما مهم تره..میدونم همه مهمن فقط سه تا مهم تررر انتخاب کنیین..

اخلاق و ادب و اصالت خانوادگی

قد و هیکل و خوشگل بودن

تحصیلات و کار مناسب

پووولدار بودن

عاشقت باشه

2706