2737
2734
عنوان

با هم دعوا کردیم و کات کرد، چه جوابی بهش بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 41 پست
چون خیلی بهش خوبی کردم، حق نداشت با من اینطور کنه ، دوست داشتم برمیگشت و پسش میزدم

ولش کن بابا گور خودش.حوصله داری ....ان شاالله خواستگار بعدی.چون فقط داری خودتو اذیت میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یارو دو تا طلاق داشته چجوری ب خاطر ازدواج رفتی آشنایی😒خو لابد مشکل داره ک همینجوری زن طلاق میده دیگ ...

اخلاقش گنده و خیلی خودشیفتست، فقط امیدوارم زجرایی که به من داد سرش بیاد 

2728

۳۵بالاست؟جهنم ازسن فرداعین چیییی پشیمون‌میشدی بری زنش بشی ضمنادوستی دارم متولد 56هرگزنمیگه سنم بالاست...

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
۳۵بالاست؟جهنم ازسن فرداعین چیییی پشیمون‌میشدی بری زنش بشی ضمنادوستی دارم متولد 56هرگزنمیگه سنم بالاس ...

ازدواجم نکرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2740

۳۵ اونقدرا هم بالا نیس تو جامعه الان. بعدم اینکه شما کارمندی و این ی امتیازه پس خودتو دست کم نگیر. اصلا نباید وارد رابطه با چنین آدمی میشدی. ازدواج نکردن خیلی خیلی بهتر از بدبخت شدن با چنین آدمی هست

خیلی در حقم بدی کرد هیچوقت حلالش نمیکنم

ولش کن میادالتماس امادیگه قبولش نکن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم رفتم تاپیکهاتو دیدم ۹۹ درصد در مورد برگشتن این آدم بود. اخه وقتی خدا داره کمکت میکنه که وارد بیراهه نشی چرا الکی خودتو اذیت میکنی.

بعدم اینکه حتما شماره کارتت بده چون دلیلی نداره پولت دست اون باشه.