2726
عنوان

با هم دعوا کردیم و کات کرد، چه جوابی بهش بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 41 پست
میخواد طلبتو بده که باهات دوباره آشتی کنه .تو هم طلبتو بگیر ولی باهاش آشتی نکن😂😂😂

دنبال آشتی نیست چون خیلی حرفای بدی بهم زد، اینقدر هم مغروره که برنمیگرده ولی دوست داشتم برمیگشت و پسش میزدم مثل خودش

اونقدر مغروره که برنمیگرده

بهتر پس رفته.قردا با همچین ادمی زندگی‌کنی داغون میشی

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا عقل سالم دربدن سالم دخترجان

از اول این رابطه مشکل داشته دوبار طلاق گرفته اونوقت تاحالا ازش پرسیده بودی چرااااا بعد قرار ازدواجم گذاشته بودی

خداببین چقد بهت رحم کرده عزیزم برو سجده شکر کن 

و واقعی کاتش کن پولتم صدقه خودت ک کات کردی

2728
بهونه چی؟ شماره کارتت و بده یا پول و میریزه یا نه با شماره کارت که نمیتونه یواشکی عقدت کنه🥴

میخوام ببینم هدفش واقعا اینه پولو میخاد بده یا میخاد برگرده باز، چون دوست دارم التماس کنه و پسش بزنم

۳۵

دختر ۳۵ ساله داشتیم رفت بایه پسر فوق پولدار وخوشتیپ ازدواج کرد بعد اون موقع شما میگی چون سنم بالاست مجبورم این موردو قبول کنم

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2706