2737
2734
عنوان

رومبلی ژله ای یا پارچه

| مشاهده متن کامل بحث + 1526 بازدید | 62 پست
مثل مادرشوهر من ۹ساله مبلهاش رو ندیدم همیشه زیر روکش روفرشی با سنجاق قفلی فیکس کرده رو فرشها . الان ...

شما جاری منی؟

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خونه ای بچه کوچیکه  که ثانیه به ثانیه باید تمیز کنی

خب حق دارین

من بچه ندارم دردسراشو نمیدونم😁

ولی سعی کنین از داشته هاتون لذت ببرین نه اینکه پنهانش ن کنین تا خراب نشن

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
نه جاری ندارم برادرشوهر ام زن نداره خخخخخ ببین مادرشوهر من یدونه اس تکرار ناپذیره

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
خب حق دارین من بچه ندارم دردسراشو نمیدونم😁 ولی سعی کنین از داشته هاتون لذت ببرین نه اینکه پنهانش ...

من که ننداختم 

ولی سر هر بچه ای یه مبل عوض کردم 

فک کن شکلات خورده همچین له کرد رو مبل فک میکنی گل مبله 

من مبلام سلطنتی سفید هس اوایل روکش نکشیدم دیدم داره کثیف میشه حتی رنگ لباس هم براش درمیاد .

بعد مامانم رفت یه دست روکش پارچه ای خرید اونا رو انداختم بعد تقریبا یه ماه پیش هم اون ژله ای هارو دیدم رفتم اونارو هم خریدم ولی بنظرم پارچه ای بهتره الان از پارچه ای استفاده میکنم چون ژله ای ها آدم احساس سردی می‌کنه بعد هرچی باشه پلاستیکها و آدم روش راحت نیس ولی خوبیش اینه که مدل مبل پیداست .ولی پارچه ایی هم راحته الان از پارچه ای استفاده میکنم مهمون خاصی هم بیاد البته خیلی خاص ها روکشو درمیارم .و ب فرش هامم روفرشی انداختم چون الان همه چی گرونه پس بهتره همه وسایلامون روکش داشته باشن

2738
من که ننداختم  ولی سر هر بچه ای یه مبل عوض کردم  فک کن شکلات خورده همچین له کرد رو مبل ف ...

😁😁😁😁

وای خدایی بچه ها خیلی خراب کاری دارن

خواهرزاده شوهرم از اون شکلات بزرگای مشهدی(کامفوت) کرده بود توی پرینتر😊😊

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
من مبلام سلطنتی سفید هس اوایل روکش نکشیدم دیدم داره کثیف میشه حتی رنگ لباس هم براش درمیاد . بعد مام ...

منم دودست مبل دارم وپسرمم کوچیکه و ودنبال یک روکشم  وخیلی هم روی این مبلها نمیشینیم.ممنون از راهنماییت

2706