2410
2553
عنوان

رومبلی ژله ای یا پارچه

| مشاهده متن کامل بحث + 1512 بازدید | 62 پست
من ژله ای ترجیح میدم آدم کلی پول مبل نمیده که زیر پارچه مخفی بشه  ولی خب بعضی ها می گن ژله ای ...

همسرمم نظر شما را داره.من دودست مبل دارم واسه سلطنتیام میخوام بگیرم وخیلی روشون نمیشینیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما خودتون ژله ای دارین؟

نه من مبلام اسپرته از رو مبلیم خوشم نمیاد.مگه آدم چقدر زندس که نخواد از قشنگیای خونش لذت ببره.من این رنگو خریدم ک لذتشو ببرم.چرا کاور بزارم روش.دیدم ژله ای خونه جاریم

ژله منظورتون پلاستیکه؟؟  اگه پلاستیکه خب خوبیش اینه که مایعات دیگه مبلارو تهدید نمیکنه و البته ...

بله همون پلاستیکها که کاور روی وسایل برقیم ازش درست میکنن بهش ژله ای یا طلقی هم میگن

2720
همسرمم نظر شما را داره.من دودست مبل دارم واسه سلطنتیام میخوام بگیرم وخیلی روشون نمیشینیم

من  بچه کوچیک ندارم برای همین کلا رومبلی استفاده نمی کنم و دوستم ندارم 

ولی هر وقت رفتم جایی رو مبلی ها ژله ای از دیدم بهتر بوده و قشنگ تر خودم مشکلی نداشتم از نشستن روشون ولی از پارچه ای متنفرم آدم کلی پول داده اصلا طرح مبلش مشخص نیست 

2714
تا میشه چیزی روی مبل ننداز آخه حیفه خریدی استفاده کنی نهایت عید به عید میدی بشورن

مثل مادرشوهر من ۹ساله مبلهاش رو ندیدم همیشه زیر روکش

روفرشی با سنجاق قفلی فیکس کرده رو فرشها . الان دو ساله فرش کل خونه اش رو عوض کرده ولی من تاحالا ندیدمشدن.اونبار میگفت خودمم یادم نیست چه شکلی اند . 

اصلا دلشون رو برنمیداره.

بنظر من که روی همه چیز رو بکشی که خراب نشه خیلی مسخره است خوب.

پسر کوچکم ۱۸ هفته از تو دلم آسمانی شد . دلم شکست...😭😔

ژله ای خیلی خوبه ما هم تازه گرفتیم و گفتیم حیفه این همه پول مبل دادیم طرحش معلوم نباشه و از خوبی ژله ای این هست که اگه چیزی روش بریزه راحت پاک میشه البته باید جنس خوب گرفت مال م پارسال 10 تومن شد

تیکر روز کنکورمه میشه لطفا واسم دعا کنی که قبول شم    
مثل مادرشوهر من ۹ساله مبلهاش رو ندیدم همیشه زیر روکش روفرشی با سنجاق قفلی فیکس کرده رو فرشها . الان ...

نمیدونم والا

من خیلی وسواس تمیزی دارم فرسهام هم سفید هستن

اول عروسی روفرشی مینداختم وقتی مهمون بچه دار میومد بعد بیخیال شدم آخه خونه را زشت میکرذ

ولی خب استارتر هم شاید حق داشته باشه مبل خیلی گرون شده  ولی توی سلیقه من نیست روکش

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
مثل مادرشوهر من ۹ساله مبلهاش رو ندیدم همیشه زیر روکش روفرشی با سنجاق قفلی فیکس کرده رو فرشها . الان ...

دوست من...ی لباسشویی خریده....هنوز توی جعبه گزاشتتش....میگه حیفه  

منن گفتم حیف دستهای تو ک داری با مواد شویینده نابودشون میکنی

تازه شایدم مردی ب زن دوم رسید

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
2706