2733
2739
عنوان

موندم چ جوابی بدم بهش🙏😑کمک میخام

465 بازدید | 58 پست

با یکی یکسال ونیمه دوستیم،ازاول گفت قصدم ازدواج نیست ولی من میگفتم حتما نظرش عوض میشه امانشد ک نشد،حرفش ی کلمه س ازدواج ن!فقط دوستی.‌...

چند وقته ار بیرون رفتن واینا هی درمیرم بهونه میام،دیشب گفت فردا دیگه بیا بریم گفتم ن،گفت چرا اینو گفتم👇👇👇

چون دوستی خوب نیست،چون همه چیز موقتیه،چون من فکر نمیکردم تهش بدباشه شایدم فکرمیکردم ولی نمیخاستم باورکنم،تلاش میکردم ب ی امیدی ولی بی فایدس،و راستشو بخای دیگه ازاین چیزا لذت نمیبرم چون بعدا مایه عذابم میشه

«اونم گفت حرفی ندارم اگه میخای کات کن باشکلک عصبانی»

💕🍃صلوات واسه حاجتم لطفا🍃🌹

کات کن😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

کات کن.ببین اگر الان تو اینکارو نکنی فردا اون کات میکنه و تو میمونی و داغون میشی پس همین الان خودت کات کن اینطوری کمتر ضربه میبینی

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اون حرفشو بهت گفته عزیزم نمیخواد ازدواج کنه و فقط دوستی میخواد اگه شما به فکر ازدواجی بهتره زودتر کات کنی چون هرچقدم ادامه بدی باز ایشون حرف خودشو میزنه چون قصدشو نداره و بهت هم گفته 

سر صبح حرص خوردم از دستت

چی تو وجودته که یک‌پسر جرات میکنه بگه ازدواج نه و تو ادامه میدی و تازه دنبال جواب و متن کوبنده ای؟

هیچ اشکالی نداره اگر خودت نخواهی ازدواج کنی ولی وقتی تو میخواهی و اون میگه نه بره بمیره حیف یک ثانیه وقت و یک سلول مغز که بهش فکر کنی  

2738

عزیزم کات کن، خودش وقتی میگه قصدش ازدواج نیست و فقط دوستی هست، چرا خودت رو عذاب میدی. بخدا اونایی که از روز اول میگن قصدمون ازدواج هست، زیرش میزنن و دختر رو به بازی میدن، وای به حال وقتی که مرد میگه قصدم قصدم ازدواج نیست، بلاک و خلاص، سخته اولش ولی بهتریننننن کاره

خب چرا داری وقتتو تلف میکنی عزیزم همین الان شمارشو پاک کن و بیخیالش شو چون اون قصدش ازدواج نیست و بهتم گفته ادامه دادن این دوستی ب ضرر تو هستش چون ج الان چ یک سال دیگه باید تموم بشه پس چ بهتر ک الان،،

من ی دوستی داشتم شرایط شمار رو داشت ب امید ازدواج چهار سال پاش نشت آخرشم پسره با یکی دیگه ازدواج کرد و بدبختیش و افسردگیش موند برا این 

خدای من🌼تنها تو را میپرستم و تنها از تو یاری میجویم 

چقدر بیشخصیت

خوب گلم واسه سرگرمی تورو میخاست 

من با شوهر فعلیم دوست بودیم

یه بار تو دوران دوستی عصبیم کرد گفتم بش نمیخامت و رابطه تمام

شاید باورت نشه دنیا رو سرش خراب شد اصلا چقدر عذر خواهی و ندامت کرد تا من برگردم...با اینکه ی ادم بسیییار مغروری هست

کات کن.ببین اگر الان تو اینکارو نکنی فردا اون کات میکنه و تو میمونی و داغون میشی پس همین الان خودت ک ...

اره بخدا،خیلی خودخاهه😭الان بگم خدافظ دیگه تمومه یعنی؟

💕🍃صلوات واسه حاجتم لطفا🍃🌹
2706