2737
2734
عنوان

لعنت به هر چی کارمند که کارشون رو انجام نمیدن و وقت کشی میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 81 پست
حقوقشون انشالله بیماری بشه تو وجودشون

درست میگی شما حق داری. همون ک حق الناس گردنشونه بسه. دیگه نفرین بیماری نکن. خانوادشون گناه دارن 😔😔😔 بخدا منم رفتم بانک دیدم 50 نفر مردم معطلن. کارمندا با هم حرف و شوخی و اینور اونور رفتن. حالا با وضع کرونام شلوغ شده بود بانک

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
من کاراموزی اصلاااااا نرفتم نفرت داشتم ازم بیگاری بکشن کثافتا،با پارتی بازی جمعش کردم😁

بخدا ارباب رجوعا میومدن از روستا یا شهر دیگه مرکز استانه بعد میدیدن هیچ کارمندی نیست فکرشو بکن بیچاره ها

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ آخ برای ما هم پیش اومده، و واقعاً منم به همین فکر کردم. بارها شده کار با یه تلفن راه میفته ولی ج ...

خداشاهده منم فقط کاریکه با یه تلفن حل میشد رو خودم رفتم 

اون زمان مالی اوکی نبودم مجبور شدم با قطار برم فک کن یک روز کامل تو راه واسه یه جواب

خدا لعنتشون کنه

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
2731
عزیزم شما و اطرافیان کارمندت اگر با وجدان کار میکنید دیگه به خودت نگیر ایشون منظورش بی وجدان ها و بی ...

عزیرم منظورمو اشتباع برداشت کردین اون خان.م میگه اسم ببر جمع نبند منم گفتم تعداد زیادی کارمند هستن ک درست کار نمیکنن یکی دوتا نیستن ک اسم ببره من خودم زخم خورده ام بابا

درست میگی شما حق داری. همون ک حق الناس گردنشونه بسه. دیگه نفرین بیماری نکن. خانوادشون گناه دارن 😔😔 ...

بیمارستان(اسمشو نمیگم) شب بخش پرستاری جمع شده بودن ده نفره بگو بخند

مریضای بدبخت سرمشون تموم میشد داد و هوار کسی نمیومد

همه شاکین خلاصه

2740
عزیرم منظورمو اشتباع برداشت کردین اون خان.م میگه اسم ببر جمع نبند منم گفتم تعداد زیادی کارمند هستن ک ...

همه زخم خورده ان

میشه تو ایران باشی و کارت به اداره هاش نخورده باشه؟؟؟؟

بیمارستان(اسمشو نمیگم) شب بخش پرستاری جمع شده بودن ده نفره بگو بخند مریضای بدبخت سرمشون تموم میشد د ...

کلا جاهای دولتی همین دیگه

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا ارباب رجوعا میومدن از روستا یا شهر دیگه مرکز استانه بعد میدیدن هیچ کارمندی نیست فکرشو بکن بیچار ...

خاربشن ،من میدونستم چه خبره ک نرفتم من مامانمم بهم دستور نمیده چه برسه بخوام برای هیچ و پوچ عمرمو تلف کنم کارای غریبه هارو انجام بدم

متنفرم از معطل شدن 💦 تف تف 

کاش فقط معطلی باشه

من خودم شاغلم همکارم کار خودمو زورش میاد انجام بده 🤣

رییس زنگ زده میگه کار فلانی رو چرا انجام نمیدی

میگه رییس چرا سر فلانی حساس شدین!!!!

خب حروم خور وظیفته حسووودن از بس

یه نفر جدید میاد انگار از مال باباشون میخاد بخوره

کلا جاهای دولتی همین دیگه

خوب این از سیستم نظارتی اشتباهه پدر شوهرم تعریف میکنه زمان قدیم هرکی مسیولیت کارش درست انجام نمیداد چه پزشک چه پرستار اخراج میشد الان که بعضی پرستارا برا خودش خدا هستن و ادعاش از پزشک بیشتره و نمیدونن کسی از شادی بیمارستان نمیره متاسفانه وجدان کاری وجود نداره و با جنبه نیاز مالی به اکثر کارها نگاه میشه و هیچ کس سر جایی که باید باشه نیست.

2706