2733
2734
عنوان

لعنت به هر چی کارمند که کارشون رو انجام نمیدن و وقت کشی میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 81 پست
اولا واسه خودت متاسف باش دوما خودم شاغلم سوما اونایی رو گفتم ک وقت کشی میکنن و کار ملتو راه نمیندا ...

حتما خودت جزو اون دسته ای!!!

تو با این تاپیک زدن و حرفات همه رو جمع بستی میتونستی مخاطب خاصی مد نظرت قرار بدی!!! متاسفم واسه اون سیستمی که شما کار میکنی واسش

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ آخ برای ما هم پیش اومده، و واقعاً منم به همین فکر کردم.

بارها شده کار با یه تلفن راه میفته ولی جواب نمیدن، برادر من از کرج تا گرگان رفته برای یه سوال و جواب ساده!

یه بار هم کارمند بانک جواب تلفن نمیداد. رئیس یه بانک دیگه انقدررر ناراحت شد زنگ زد به اون بانک دیگه گفت چرا جواب مردم رو نمیدین حتماً باید فاصله دو تا شهر طی بشه حضوری جواب بگیرن!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
مگه دروغه من تو یه سازمان کارآموز بودم گاهی وقتا تنها کسیکه تو بخش پیداش میشد منو دوستم بودیم تو تای ...

من کاراموزی اصلاااااا نرفتم نفرت داشتم ازم بیگاری بکشن کثافتا،با پارتی بازی جمعش کردم😁

2731
حتما خودت جزو اون دسته ای!!! تو با این تاپیک زدن و حرفات همه رو جمع بستی میتونستی مخاطب خاصی مد نظر ...

واسه خودت متاسف باش اولا

دوما همه کارمندا رو نگفتم امثال تو رو گفتم🤣

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
آخ آخ برای ما هم پیش اومده، و واقعاً منم به همین فکر کردم. بارها شده کار با یه تلفن راه میفته ولی ج ...

افرین

همین تاپیکو ببین

بعضیا دارن پیراهن میدرن

حقوقشون انشالله بیماری بشه تو وجودشون

حالا انقدرم نفرین نکن انشالله به راه راست هدایت بشن

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2740
ایشون گفتن کارمندای بیشعور از کار بزن نه کارمندان محترم.داریم کارمند بد چرا الکی دفاع میکنید

افرین

بعضیا چون جزو همون قشرن بهشون برخورد

من همیشه ادم کارشکن رو نفرین کرده ام

مگه دروغه من تو یه سازمان کارآموز بودم گاهی وقتا تنها کسیکه تو بخش پیداش میشد منو دوستم بودیم تو تای ...

منم کارآموزیم تو یه اداره دولتی بود، دو روز در هفته من جاشون میموندم ارباب رجوع هم می اومد، آقایون می رفتن باشگاه فوتبال، از ساعت ۱۱ تا ساعت پایان کار!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
مخاطب خاص نداره تعداد خیلی زیادی هستن 

عزیزم شما و اطرافیان کارمندت اگر با وجدان کار میکنید دیگه به خودت نگیر ایشون منظورش بی وجدان ها و بی مسیولیت هاست که فقط وقت حروم میکنن و کار ملت راه نمیندازن

توی همه جا توی هر سیستمی همه جور ادمی پیدا میشه عزیزم. منم همکار اطرافم کم ندارم که زیر کار در رو هستن و خون منو تو شیشه کردن تا کار انجام بدن!!

من خودم مرخصی زایمان هستم ولی باور کن میتونم گوشیمو جواب ندم ولی همش زنگ میزنن و کمک میخوان. با اینکه جایگزین گذاشتن واسم ولی هربار ربیس بزرگم که پزشک متخصص هست کار فوری و مهمی داره زنگ میزنه و کمک میخواد منم از خونه کارهاشونو انجام میدم با اینکه وظیفه ای ندارم

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
2706