2733
2739

میگه ببین خواهرزدم چه قدر زرنگ بود تو ۲۱ سالگی عقد کرد با یا ادم معمولی 

حالا الان بعد یه سال عمم به مامانم گفت همدیگرو شدید میخواستن 😭

خب بابای من فقط فکر میکنه دختر عمو پسرعمو بودن همینجوری رفتن سر خونه زندگی 

یا یکی از دخترای فامیل بخاطر شوهرش چادری شد تازه پسره مستاجرش بود 

خب من مطمینم اونا هم همو میخواستن😐

ولی بابام توقع داره سر جلسه ی ۴ ام خواستگاری کسی که اصلا نمیشناسمش بله رو بگم 

اینم بگم قبلا کسیو که یه عقد ناموفق داشت خیلی شدید دوست داشتم

بخاطر دوست داشتن اون از همه چیه زندگی محرومم کردن حتی کار کردن

دیگه طاقتم تموم شده

۳۰ سالم شد 

همش گوشه خونه افتادم ساکت

شاید باورتون نشه از یه دانشگاه خوب تو اروپا هم پذیرش دارم

ولی کیه که اجازه بده😐😐

مادرمم بخاطر من افسردگی گرفته یه وقت دلش به حالم میسوزه یه وقت منو مقصر همه مریضیش میدونه 

دیگه نمیکشم بخدا 

کاش میشد خودمو بکشم

بجایی اینکه خودتو بکشی خودت برای آیندت تصمیم بگیر .۳۰ سالته و منتظری بهت اجازه بدن برای دانشگاه ؟

خب برو پیشرفت کن .این همه سر به زیر بودن هم خوب نیست

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه بتونی بری اونور که عالی میشه 

ولی کار کردن و ادامه بده ، ۳۰ سالته ، اگه ۲۰ ساله بودی فرق میکرد  ، تو سنی هستی که خودت باید برای خودت تصمیم بگیری

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

بزار برو اروپا😐 نذاشتن بری یه خودکشی ناموفق😐

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

توزندگی خیلی چیزامیشنوی  اینا که چیزی نیستی فردا پس فردا

ازدواج کنی باحرفای خواهرشوهر ،مادر شوهر میخوای چکار

کنی لابد میخوای هر روز خودتو بکشی سعی کن به هر

حرفی توجه نکنی خودتم سعی کن بیشتر تو اجتماع باشی واز خونه

دور

2738

منم سی سالمه مجرد ....بیخیال حرف وحدیث زیاده...من دیشب خیلی گریه کردم....تا یکی نامزد میکنه رفتارشون با من بد میشه قشنگ حس میکنم...مامانم نیش وکناییه وبابام هعی الکی میخاد دعوا درست کنه باهام ...منم افسرده شدم

نمیدونم چرا بعضی خانواده ها شوهر کردن رو فقط افتخار میدونن 

گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود / از هرچه زندگیست دلت سیر میشود🥀🍂🍁🏵️‏.                                                             صبر کردن با تحمل کردن خیلی فرق داره.صبر میکنی چون دوس داری، تحمل میکنی چون مجبوری

خب ۳۰ سالش هم باشه باید از خونواده اجازه بگیره

سعی کن کاری بیرون یا تو خونه راه بندازی

اگه میخوای درس بخونی همین ایران بخون

خارج رفتن حلال مشکلاتت نخواهد بود

سعی کن اولویت هات رو برا ازدواج به اونایی که خیلی مهمن توجه کنی

یا علی بخاطر ازدواج همتون ب چ حالی افتادین.😐😐😐بابا برو ارووووپااا دختررررر خدا ب کیا شانس میدههه اصن تو 40 سالته اجازه لازم نداری دیگه.نشستی دنبال شوهر میگیردی؟خدایا حکمتتو شکر 

میترسم هی بگم خدایاا شکرت خدا بزنه پس کلم بگه کم تیکه بنداز..😑
2706