2737
2739
عنوان

عجیب ترین خواستگارتون

1710 بازدید | 67 پست

اول خودم بگم. با ۱۸ سال سن یه مرد ۳۸ ساله بهم گیر داده بود که من دوست ندارم زنم اینطوری بپوسه تو دانشکده. حالا انگار من ۳۰ سال زنش بودم. در این حد پرروووو😂

🤣🤣🤣🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجیبترینش کسی بود ک چندین بار اومد خواستگاریمو من ظاهرشو نپسندیدم جواب رد دادم  ول کن نبود هفت هشت بار مادرشو فرستاد خودش میرفت محل کار بابام بعد دیگه تموم شد چند ماه دیکه اومد خواستکاری خواهرم با همون جدیت

2731

یکی توی مجازی خواستگاریمو میکرد ازم ۱۲سال بزرگتر بود ، می‌گفت لباتو غنچه کن عکس بده 😐😂😂

خانوادم مخالفت کردن ردش کردم

یکی دیگه هم وقتی ۱۴سالم بود خواستگاریمو کرد چندسال ب نام وایساد بابام پاک یادش رفته بود خواستگار منه گفت خواستگاری خواهرمو می‌کنه،خواهرم ردش کرد😐

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2738

۱۸ سالگی بعد کتابخونه با مامانم رفتیم پارک پیاده روی...

دو تا خانومه در حال راه رفتن ازم خواستگاری کردن

من تا حالا اصلا ندیده بودمشون

مامانم همونجا گفت نه حتی نپرسید معرفی کنید 

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
عجیبترینش کسی بود ک چندین بار اومد خواستگاریمو من ظاهرشو نپسندیدم جواب رد دادم  ول کن نبود هفت ...

یا خدااااا چه سمجی بوده. کلا دوست داشته باهاتون وصلت کنه. از خواهرتم نا امید میشد اگر برادر داشتی میومد خواستگاریش😂

ی خواستگار داشتم تو بانک کار میکرد معاون بانک صادرات بود با مامانش و خواهرش اومد مامان و خواهرش میخاستن اون اقا طاقچه بالا میذاشت حالا دلم از این میسوخت ما هم موقعیت خانوادگی و خودم پایین نبود...رفتن بعد فهمیدم از دوستم خواستگاری کرده جالب بود اصلا نه اون اقا رو میشناختیم نه دیده بودیمش فکرکنم از نصف بیشتر شیراز خواستگاری کرده بود اخرم مادرش زنگ زد بعد چند ماه ک پسرم دخترتونو خواسته مامانمم گفته بود ازدواج کرده دخترم 

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
یکی توی مجازی خواستگاریمو میکرد ازم ۱۲سال بزرگتر بود ، می‌گفت لباتو غنچه کن عکس بده 😐😂😂 خانوادم ...

اولیه که علل ظاهر هیز بوده. دومیه چه کثافطی بود. خدایی یعنی چی که این دختر نشد اونیکی

عجیبترینش کسی بود ک چندین بار اومد خواستگاریمو من ظاهرشو نپسندیدم جواب رد دادم  ول کن نبود هفت ...

یا خدا..یکی از فامیلای ماهم همینطور..به من گفته بود یکی رو راضی کنم باهاش شه..بعد که نشد به اون گفته بود منو راضی کنه باهاش شم😂😂😂میگفت اون از هوس بود ولی تو از اخلاقت خوشم اومده...تیرشو تو تاریکی میزد بلکه به هدف بخوره😂😂😂😂

2706