2737
2734
عنوان

چه رشته ای خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 5888 بازدید | 74 پست
همش ذهنم میره سمت داروسازی

منم خودم داروسازی علاقه دارم

اگه علاقت اینه حتما پیگیرش شو

ب حرف بقیه ک میگن سخته هزینه داره گوش نده

ی دختر ک وضع مالی خوبی نداشت فک کنم پارسال تک رقمی آورد پزشکی قبول شد بدون هیچ هزینه ایی تلاش امید پشتکار مطمئن باش با حس عالی و تلاشت بهترینارو جذب میکنی

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره خیلی خوبه منو خیلی ترسونندن گفتن میری گیر میکنی سخته فلانه ولی میبینم علاقه و پشتکار باشه اصلا ...

وایییی منم به خاطر همین میترسم برم تجربی 5 نفر توی کلاس ما دوست دارن برن تجربی منم جز شونم اما اینقدر گوشمو پر کردن از این حرفا که میترسم

2731
وایییی منم به خاطر همین میترسم برم تجربی 5 نفر توی کلاس ما دوست دارن برن تجربی منم جز شونم اما اینقد ...

الان خیلی از دانش آموزا بدون هیچ علاقه یا استعدادی با پول و پارتی میرن تجربی ک پزشک شن ولی مطمئن باش کم میارن یا نمیخونن اصن چون فقط رویاشو دارن

ولی شما با این معدلت معلومه پشتکارت عالیه و موفق میشی

مطمئن باش موفق میشی عزیزم پیگیر علاقت باش

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐
2738

چي دوست داري خودت؟

به چي علاقه داري؟

و سوال مهم تر ! تو چي استعداد داري؟!

ببين الان انقد همه رفتن تجربي خيلي سخت شده قبول شدن توش! 

اگ تجربي بري يا بايد بري پزكش يا چيزاي نزديك ب پزشكي مگرنه ديه چيزي نداره يني داره ولي تو اين ايران خراب شده كاري واسش ني البته الان كلي دكتر مهندس بيكارم داريم😂

تو ببين چي دوست داري و استعدادت چيه 

به اين فك نكن ك حالا كدوم سخته يا اسون 

همه رشته ها سختي خودشو داره ب نظرم 

من خودم علاقم و استعدادم هنر بود ولي مامانم اينا نذاشتن 

و رفتم رياضي...الانم سال اخرمه...

دارم ميخونم ولي راستش خوشحال و راضي نيستم...

ولي تو ببين چي دوست داري و استعدادت چيه:)

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-

ببین عزیزم هرچی علاقه داری برو به معدلت نگاه نکن

خیلیا با معدل بالا رفتن فنی حرفه ای و الان موفق چون علاقه داشتن

تو اگه تجربی دوست داری حتما برو و تجربی کلا مفهومی هست و شیرینه 

اگه تلاش کنی و مدرسه خوبی ثبت نام کنی حتما موفق میشی

داداش منم کلاس نهمه و معدلش هم تقریبا مثل توهست و میخواد بره تجربی برای دارو سازی میگه چون علاقه دارم و با عشق می خونم 

یکی از دوستای من با معدل ۱۳رفت تجربی فقط به خاطر پرستیژ و درآمد از آخرم رفت دانشگاه آزاد 

الان خیلیا به خاطر کلاس و درآمد میرن سراغ این رشته وبعضیاشون اجباری دارن میخونن اما کسایی که علاقه و هدف مشخصی دارن مطمئن باش موفق تر هستن

2706