2733
2734

چی کار کردین ؟ صورتم و حتی جلوی سرم همش داره پوست میندازه چه کنم براش ؟ یه آب رسانی چیزی معرفی کنین نجات پیدا کنم 🥴

خوب نشد  مختلطع

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم برای منم همین شکل  بود طوری که اب میزدم ص.رتم خشک میشد و پوس پوس . برو دکتر شاید مشکل جای دیگه باشه . برایمن تیروئید بود

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
من اینجور بودم. از وقتی کرم شب میزنم پوستم خیلی بهتر شده

کرم شب چی میزنی ؟ دیگه زدم به سیم آخر خداییش اصلا از اینکه برم جلوی آینه حالم بد میشه حتی موهام لخت و حالت دار بود الان فر میخوره می‌ره بالا 

عزیزم برای منم همین شکل  بود طوری که اب میزدم ص.رتم خشک میشد و پوس پوس . برو دکتر شاید مشکل جای ...

من هشت ماهه زایمان کردم ممکنه به بارداری و زایمان ربط داشته باشه ؟ قبلا هم پوستم هم موهام عالی بود الان موهام خشک صورتم خشک شما رفتی متخصص پوست ؟ 

2738
کرم شب چی میزنی ؟ دیگه زدم به سیم آخر خداییش اصلا از اینکه برم جلوی آینه حالم بد میشه حتی موهام لخت ...

من اینو میزنم از همین سایت هم خریدم. کلا محصولات سایت خیلی خوبه. ماسک مو هم داره عالیه

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
من هشت ماهه زایمان کردم ممکنه به بارداری و زایمان ربط داشته باشه ؟ قبلا هم پوستم هم موهام عالی بود ا ...

احتمال داره . بی ربط نیست . من دکتر پوست نرفتم چون چند مورد بود و اینم داشتم رفتم غدد . ولی دکتر پوست اقای رضوی رو می شناسم و قبالا رفتم پیشش . تهرانی ؟ ادرس بدم گلم 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
پس دومی که میگی خیلی بهتره رو می‌خرم مرسی که گفتی 

باشه گلم. یک سالی بود پریم میزدم. خوب بود خدایی . تازگیا رفتم خانمه گفت سیچرم بزنخیلی خوبه باورم نشد گفتم نکنه بد باشه اخه تاحالا نشنیدع بودم . مخصوص پوست خیلی خشک داشت و معمولی و چرب. من معمولیشو گرفتم ب چندبار استفاده یه جای جوش خیلی بد  دارم ک مال ۵ ماه پیشه و اصلا نمیرفت گ نمیرفت حالا انگار جاش داره خیلی بهتر میشه.روشو خوندم دیدم زده ترمیم کننده جوان کننده و ابرسان حاوی هیالورونیک اسید . این هیالورونیگ واسه پوست خییییلی خوبه 🙂

2706