2733
2739

من ۴ ماه م نیم باردارم بچه م‌دختره ، دیشب نزدیکای صبح خواب دیدم ، بچه ای که به دنیا اوردم یه مار بزرگ سیاه رنگی خود ماره سیاه بود روی پوستش خال های بزرگ زرد و نقره ای داشت بعد وقتی به دنیا اوردم یه گوشه از خونه دور خودش حلقه زده بود کم کم باز شد بعد چند نفر اطرافم بودن به طرف من اومد دقیقا به من زل زد و همین اینکه خواست شیرم‌رو بخوره با داد از خواب پریدم‌😢😢😢نفسم بند اومده خیلی نگرانم تورو خدا هر کی هر چی بلده و میدونه تعبیرش چیه کمکم کنه تا تعبیرش کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نگران نباشیدد.درطول روزذهنتون درگیرمسایل خاصیه...مسایل مالی مشکلات..خوابتون به خاطر ذهنتونه

خدا کنه همین باشه ... یه مدته خیلی به مسایل مالی فکر میکنم ای کاش برای اون باشه

تا جای ک من میدونم مادر دشمن هست ... ولی خیره صدقه بده رفع میشه

اره میدونم دشمنه و اگر در خانه ببینی دشمن نزدیک و فامیل ، ولی اینکه یه مار بزرگ سیاه رنگی به دنیا بیاری اون چی میشه

نفسم به شماره افتاده خیلی نگرانم میترسم این بچه ای که آرزوش رو داشتم دشمنم بشه 😢😢😢

یعنی چه 😳خوابت اگه به خوب تعبیر کنی خوب میشه به بد تعبیر کنی بد .

سعی کن همیشه به خیر و خوبی تعبیر کنی .

برای عاقبت به خیری فرزند عزیزت هم هر روز در حد توانت قرآن بخون .لقمه ای که می خوری تا مطمئن نشدی از چه راهی بدست اومده نخور . لقمه ات حلال باشه .

2706