2737
2739
عنوان

به نظرتون برمیگرده؟!

201 بازدید | 19 پست

من و عشقم تقریبا دوماهه تموم کردیم الانشم همو دوس داریم پریشب با خالش حرف میزدم گف دلتنگته و بی قراره تو اینستام ناله هاش شروع شده،یبارم قهر کردیم طاقت نیاورد برگشت ولی ایندفه حس میکنم فک میکنه از چشام افتاده ازچیزایی که میزاره میفهمم خالش گف همه جا چکت میکنه منم تااین لحظه سعی کردم که سرد و بی تفاوت باشم و هیچ واکنشی به کاراش نشون ندم به نظرتون میاد؟!خیلییییی دلتنگشم بعضی وقتا نمیتونم تحمل کنم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا همش اون بیاد یبارم تو برای آشتی پیش قدم شو عزیزم انشاالله آشتی میکنین

آخه نمیشه من برم عزیزم اگه میشد میرفتم همیشه رفتن من برا آشتی بدتر کرده باید صبر کنم خودش بیاد😟

2731

عشق غرورنمیشناسه

اگه دوتاتون همو دوست دارید نذار دیرشه وپشیمون بشید 

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
یعنی خالش هم میدونه .خوب اگه عاشق همین چرا ازدواج نمیکنین .اگه پسری عاشق دختری باشه میره خواستگاری ن ...

آخه فعلا شرایط ازدواج نداره مشکلات مالی داره،این حرفا دیگه قدیمی شده ازدواج کردن الان انقدام آسون نیس

اگه دوستت داره و عاشقه بیاد خواستگاری اینطوری چه فایده داره

عزیزم گفتم که مشکلات مالی بزرگی داره😐ازدواج کردن به این آسونیا نیس که کلی سختی و مسئولیت داره وگرنه قصدمون جدی بود و خانواده ها در جریان بودن

عزیزم گفتم که مشکلات مالی بزرگی داره😐ازدواج کردن به این آسونیا نیس که کلی سختی و مسئولیت داره وگرنه ...

اینطوری ادامه دادن هم فایده نداره

با وجود همه مشکلات کسی که عاشق باشه به ازدواج فکر میکنه تا طرف رو از دست نده وگرنه...... 

ازم نناراحت نشو

خواهرانه میگم

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
اینطوری ادامه دادن هم فایده نداره با وجود همه مشکلات کسی که عاشق باشه به ازدواج فکر میکنه تا طرف رو ...

اصلا منطق شما برای دوس داشتن درست نیست عزیزم گفتم ما به ازدواج فکرمیکنیم ولی کسی که مشکل مالی داره اومد منو گرفت فردا خواست برای من لباس بگیره پولشو میخواد از باباش بگیره؟!بگه پول بده میخوام برا زنم لباس زیر بخرم؟!😐چه ربطی داره آخه این حرفا دیگه خیلی قدیمی شده

2706