2737
2734

من 33هفتم شکمم خیلی جلوعه و دستم به هیچجا نمیرسه. نمیتونم ناخنا پامو بگیرم یا پاهامو لیف بزنم یا شیو کنم. کلا دستم از پایین شکمم کوتاهه

این روحیمو بهم میریزه هر چی دوش میگیرم حس میکنم کثیفم و واقعنم اونجور که باید تمیز نمیشم 

شماها چیکار میکردین؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از کار های قبل بارداری لیزر بیگینی هست برای همین مواقع... پودر بزار و اینجور کارا رو بگو همسرت ب ...

بکینی رو مشکل ندارم مشکل اصلی ساق پاهامه. شوهرم خوشش نمیاد کمکم نمیکنه

2731

از همسرت کمک بگیر

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
بکینی رو مشکل ندارم مشکل اصلی ساق پاهامه. شوهرم خوشش نمیاد کمکم نمیکنه

روی ساق پا هم پودرواجبی بزار... 

چ پرو بچه اونم هست ها.. بگو خوشم نمیاد نداریم.. منم خوشم نمیاد بجه بزام🤦‍♀️

2738

دوستی 

خاهری 

کرم مو بر بخر همسرت کمکت کنه ذیگ شرایط سخته وسواسه دستکش بذاره 

دیگ پاهاتو ک میتونه لیف بزنه 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
کمکم نمیکنه ازین کارا خوشش نمیاد وسواسیه

عزیزم چقد بد..

پس  تنها کاری ک برای تمیزی ناحیه تناسلی از اینه استفاده کن تو حموم.

برای ناخوناتم ب مادرت بگو

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2706