2733
2734

چند وقته خیلی استرس دارم‌ . از قسمت  مری تا چال قفسه سینم ومعدم  سوزش داره. ابتدای گردن تاانتهای گردنم حس سوزش دارم. بعضی مواقع به گوش و فکم هم میزنه. اگه تجربه ای دارین بگین ممنون میشم. چون  تو این اوضاع کرونا واقعامیترسم برم دکتر و ازمایش و این چیزا

تو زمانی بزرگ شده ای که دیگر از هیچ چیزی تعجب نکنی👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای میخاستم همین تاپیکو بزنم خدا خیرت بده

من خیلی وقته بخاطر رفلاکس اسید معده سرفه میکنم تو رو خدا راهکاری دارید بگیدخیلی اذیتم میکنخ

و کاش بگذرد این روز های طولانی
آره ، یکی از علل شایعشه منم دچارشم🤚

میشه علایمتونو بدونم؟فکر کردم کرونا گرفتم. هرچقدر بیشتر بهش فکر میکردم درد و سوزشم بدتر میشد. خداروشکر که از استرسه

2738
وای میخاستم همین تاپیکو بزنم خدا خیرت بده من خیلی وقته بخاطر رفلاکس اسید معده سرفه میکنم تو رو خدا ...

برو دکتر ، باید برات دارو بنویسه

در کنار دارو غذا چرب و سنگین و پرادویه نخور ، سیر نخور ،نوشابه و نوشیدنی های کافئین دار مثل چایی نخور ،قهوه نخور ، عرق نعنا هم برا رفلاکس اصلا خوب نیست ،شب که داری میخوابی زیر سرت یه بالشت دیگم بذار که یکم سرت از زمین فاصله داشته باشه ،استرستم کم کن

The past can hurt, you can either run from it or learn from it  
برو دکتر ، باید برات دارو بنویسه در کنار دارو غذا چرب و سنگین و پرادویه نخور ، سیر نخور ،نوشابه و ن ...

وای ممنونم اره میدم دکتر ولی خو سرفه ام خیلیه

وای میخاستم همین تاپیکو بزنم خدا خیرت بده من خیلی وقته بخاطر رفلاکس اسید معده سرفه میکنم تو رو خدا ...

خواهش میکنم 🥰شماام همین علائمو دارین؟سوزش و احساس خفگی که انگار چیزی تو گلوتون گیر کرده؟نفستونم تنگ میشه و سوزش معده دارین؟

خواهش میکنم 🥰شماام همین علائمو دارین؟سوزش و احساس خفگی که انگار چیزی تو گلوتون گیر کرده؟نفستونم تنگ ...

من نزدیک ۵ سالی میشه اسید معده شدید دارم ک باعث سرفه م‌میشه سوزش گلو دارم بعد هم سرفه های خلط اور

میشه علایمتونو بدونم؟فکر کردم کرونا گرفتم. هرچقدر بیشتر بهش فکر میکردم درد و سوزشم بدتر میشد. خداروش ...

البته من IBS دارم 

موقعی که فکر و خیال ندارم اوکیم ولی استرس بگیرم رفلاکسم پشتش میاد ، حس میکنم یه گوله غذا سرگلومه و پایین نمیره ، سوزشم دارم بعضا ، بعضی اوقات که شدیدم باشه سمت راست قفسه سینم تیر میکشه

The past can hurt, you can either run from it or learn from it  
2706