2737
2734
عنوان

اینا علائم کرونا هست

136 بازدید | 25 پست

سلام از صبح احساس گلو ددرد داشتم ولی نه زیاد  

الانم لرز کردم تبم دارم یه دفعه ای عرقم میزنه ممکن کرونا باشه یا سرما خوردم ؟

با من غریبگی نکن♡ با من که در گیر تو ام ♡      چشمات و از من بر ندار♡من مات تصویر توام♡

آبجوش عسل و لیمو بخور الان 

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
آبجوش عسل و لیمو بخور الان 

خوردم میترسم کرونا باشه فردا تست بدم مشخص میشه ؟

با من غریبگی نکن♡ با من که در گیر تو ام ♡      چشمات و از من بر ندار♡من مات تصویر توام♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شگاید انفولانزا باشه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
خدا کنه تست کرونا بدم ؟

بده 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2740
منم از صبح کمی تنگی نفس دارم میترسم 😔

باید برید دکتر هر دو روز یکبار اکسیژن خونتون چک بشه ، اصلا سهل انگاری نکنید ، تاکید میکنم یکی نه یه روز برید و اکسیژن خونتون چک بشه ، که خدای نکرده اگر کرونا بود به ریه نزده باشه

باید برید دکتر هر دو روز یکبار اکسیژن خونتون چک بشه ، اصلا سهل انگاری نکنید ، تاکید میکنم یکی نه یه ...

همسرم 19روز پیش تب و لرز کردن بعد سردرد و گوش درد وکمر درد و چشم درد و بویایی وچشاییشون رو از دست دادن

منم سه چهار روز پیش احساس سنگینی قیسه سینه داشتم دوشنبه رفتم دکتر دوتا امپول و قرص سفکسیم و ش بت دکسترومتورفان_پی برام نوشت اکسیژن خونمم 99بود گفت اگه بهتر نشدی برو عکس ریه

دو روز بود خوب بودم اما امروز صبح که بیدار شدم یه ذره تنگی نفس داشتم

همسرم 19روز پیش تب و لرز کردن بعد سردرد و گوش درد وکمر درد و چشم درد و بویایی وچشاییشون رو از دست دا ...

خب عزیزم ببین به محض اینکه کرونا وارد ریه بشه ، اکسیژن خون سه درجه کاهش پیدا می‌کنه مثلا از ۹۸ میشه ۹۵ ، و شما بایدددد. یکی نه یک روز اکسیژن خونتون چک بشه که خدای نکرده به. ریه نزنه و اگر هم زد سریع جلوگیری بشه ،،، خدا به همسرتون رحم کرده ، است اگر میخواین بدین فقط و فقط تست pcr درسته ، و تست خون خطا داره صد در صد ، انشاالله که موفق و پاینده باشید 🥰💪

خب عزیزم ببین به محض اینکه کرونا وارد ریه بشه ، اکسیژن خون سه درجه کاهش پیدا می‌کنه مثلا از ۹۸ میشه ...

من جرات تست دادن ندارم میترسم حتی اگه کرونا نداشته باشم اونجا بگیرم

وای نمیدوی چقد افتضاحه هر روز خبر مرگ خبر ابتلای دوست و فامیل

2706