2737
2739

من نامه شفا به یکی از فامیلامون مینویسم🥺

واقعا جواب میده؟

چن روز بنویسم

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه واسه خدا نامه نوشتم گذاشتم لای قرآن گاهی جواب رفتم گاهی هم نه 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2738

۱۵ بار بنویس تو یه روز یا ۱۵ تا بنویس تو ۱۵ روز بعدشم یه جایی قایم کن نامه ها رو یا تو اب بنداز یا خاک کن بعد از رسیدن به ارزوت هم بنداز دور البته نمیدونم کاره درستی هست انداختنه نامه یا نه تو گوگل هست بخون

من به فرشته ها نامه ای نفرستادم ولی فرشته ها زیاد برا من نشونه فرستادن 

مثلا چیه نشونه هاشون

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒
نکن،اتفاقات بدی برات میفته.

برااااچی

2706