2733
2734
این واسه بعضی هاتون مینویسم.ظهر زدم رگمو.دست چپو زدم.الان با دست راست تایپ میکنم.عمیق میخواستم بزنم. ...

یا خودت بکُش یا بلند شو از این جهنمی که برای خودت ساختی خلاصش منتظر نباش کسی بهت کمک کنه

آدما فقط میخوان زخمیت کنن همین 

این واسه بعضی هاتون مینویسم.ظهر زدم رگمو.دست چپو زدم.الان با دست راست تایپ میکنم.عمیق میخواستم بزنم. ...

اسن کارا چسه چند روز دیگه انگ دیوونه بودن بهت میزنه و هر بلایی بخواد سرت در میاره 

برو مشاوره بگیر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم دستمو زدم تا یه هفته عین بیهوشا بودم هیچی نمیفهمیدم دور رو اطرافم چی میگذره😔😔

مال چند ساله پیشه

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
عکس کو 

من سی سالمه.پر از درد.نیازی ندارم دروغ بگم.نیازی نیس عکس بزارم.

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
2728
من خودم دستمو زدم تا یه هفته عین بیهوشا بودم هیچی نمیفهمیدم دور رو اطرافم چی میگذره😔😔 مال چند سال ...

اوه چه عمیق زدی دختر  .لامصب جای تیغ نمی ره من نوجوانی دیدن تومدرسه بعضیها میکنن فضولیم گل کرد ببینم درد داره یانه هنوز جاش مونده شوهرم هی میگه اینا جای چیه میگم نمیدونم😒

میدونم حالت بده و چاره ای نداری من خودمم بعضی شرایط ب خود زنی دست زدم 

ولی نکن عزیزم پشیمون میشی ی زیارت عاشورا بخون مطمئنم دلت باز میشه به خدا توکل کن چ همدمی بهتر از خدا 

اون ترو میبینه میتونع اشکات و پاک ازش بخواه بهش پناه ببر 

میدونم حالت بده و چاره ای نداری من خودمم بعضی شرایط ب خود زنی دست زدم  ولی نکن عزیزم پشیمون می ...

تو دعام میکنی قلبم اروم بگیره؟

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
2740
اوه چه عمیق زدی دختر  .لامصب جای تیغ نمی ره من نوجوانی دیدن تومدرسه بعضیها میکنن فضولیم گل کرد ...

به قصد مردن زدم دیگ ولی اون لحظه شوهرم اومد و جلوی خونو گرفت... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

اره عزیزم انشالله که قلبت اروم میگیره 

پناه هممون خداس ب خدا پناه ببر 

الا بذکر الله تطمئن القلوب:فقط با یاد خدا دل ها ارامش میگیرد 

ذکر لا حول و لاقوه الا بالله علی عظیم و باخودت تکرار کن 

د بخون 

انشالله ارامش میگیری

خدارحم کرده بهت خیلی بازشده بوده 

آره باز بوده تازه الان بعد چند سال کمرنگ تر شده قبلا خیلی واضح بود

یکی از اشناهامون و با زور نگه میداشتن ک خودکشی نکنه .یا از پنجره میخواس بپره یا رگ بزنه یا خودشو خفه کنه اما الان خداروشکر زندگیش خیلی خوبه و خوشحاله ک هنوز زندس

2706