2737
2739

دیشب از آشناها گویا پارتی داشتن و پلیس اومده زنگ درشون زده و اینا هم فرار کردن از در پشتی.. بعد امروز اومده میگه ساعت ۲ شب زنگ زدن به بابام که ماشینتون پنجرش یکم بازه بیاین ببندین!! مگه میشه ؟؟میگه نگو به خاطر شیشه ماشین پلیس اومده درو زده ما هم فرار کردیم .. فک میکرد ما دیدیم آخه همسایه هستیم... میخواستم بدونم واقعا ۱۱۰ واس شیشه ماشین ساعت ۲ شب به صاحبش زنگ میزنه یا درو میزنه یا برا پارتیشون بوده؟؟؟

امیدوارم خدا حاجت دلمو بده 😍

اره 

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.

عاره لابد تو گشت بودن

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واسه ما پیش اومد پلیس زنگ زد بابام گفت یه شیشتون تا نصفه پایینه😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

بله زنگ خونه رو میزنن 

اخطار  اگه فکر می‌کنی اون دختری که تو خیابون شالش افتاده یا حجاب نداره باید مورد آزار کلامی و جنسی قرار بگیره ...اگه فکر می‌کنی دختری که آرایش یا تتو داره قصدش جلب توجه  دیگران ..  اگه فکر می‌کنی دختری که تو صفحه شخصیش عکس با پوشش دلخواهش میزاره باید مورد آزارقرار بگیره ... اگه فکر می‌کنی دختری که پریود شدن رو مخفی نمیکنه و پد بهداشتی رو تو کیسه مشکی نمیخره حیا نداره... اگه فکر می‌کنی دختری که چهار کلمه با یه مرد حرف زده و خندیده بی بند و باره ... اگه فکر می‌کنی به  اون دختری که تو خیابون بلند می‌خنده باید بد نگاه کرد و تیکه انداخت .. اگه فکر می‌کنی دختری که تو مهمونی لباس باز پوشیده باید با نگاهت آزارش بدی ... اگه فکر می‌کنی چون یک دختر مهمونی رفته و مشروب خورده حقشه مورد تجاوز قرار بگیره ... باید این رو بدونی ..... تو هم حامی تجاوزهستی... تو هم یک متجاوزی 
2740

یله اگه کسی گزارش داده باشه البته معمولا زنگ میزنن به صاحب ماشین . ما یبار یکی جلو درخونمون ماشین پارک کرده بود بعد زنگ زدیم ۱۱۰ شماره ماشینو گفتیم زنگ زدن بهشون

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست
واسه ما پیش اومد پلیس زنگ زد بابام گفت یه شیشتون تا نصفه پایینه😐

افرین چه پیگیر بودن 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
افرین چه پیگیر بودن 

اره خیلی 😐😂باورت نمیشه وایساد تا بابام بره مواظب بود 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
اره خیلی 😐😂باورت نمیشه وایساد تا بابام بره مواظب بود 

😂😂به اینا میگن نون حلال خور 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗