2733
2734
عنوان

مشاعره.. 😍🍃🌸

614 بازدید | 197 پست

🍃❤️

🌺🌺🌺

خودم شروع میکنم 😁🤩

🌸🌸🌸

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند 

واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند 

👑حافظ💎😍

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در این درگه که گه گه کَه کُه و کُه کَه شود ناگه

نشو غره به امروزت که از فردا نهی آگه

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2731
در ساعت یک شب مشاعره ای ندیدم روا بروید بخوابید ای بندگان بینوا      

خودت سرودی😃😃

♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩بزن باران که دین را دام کردند♩شکار خلق و صید خام کردند♩بزن باران خدا بازیچه ای شد ♩که با ان کسب ننگ و نام کردند♩بزن باران به نام هرچه خوبیست♩به زیر اوار گاه پایکوبیست♩مزار تشنه جو باران پر از سنگ♩بزن باران که وقت لایروبیست♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩
2738
در ساعت یک شب مشاعره ای ندیدم روا بروید بخوابید ای بندگان بینوا      

آری آری تو میگوئی راست

ولی ما عجیبیم

چون در این ساعت

حتی میخوریم ماست😄

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
چشمه تو شعله ی عشق است لبت جام شراب بر لبت بوسه زنم جام بنوشم جامه نابه 🌺خودم🥰❤🌺

هر که عیب دگران پیش تو آورد و شمرد 

بی گمان عیب تو پیش دگران خواهد برد 🌸👑💫

سعدی 🌺💎🍃

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
دوش در حلقه یِ ما قصه گیسوی تو بود؛ تا دلِ شب سخن از سلسله مویِ تو بود... حافظ

دردم از یارست و درمان نیز هم 

دل فدای او شد و جان نیز هم 

💫👑🌸حافظ

آری آری تو میگوئی راست ولی ما عجیبیم چون در این ساعت حتی میخوریم ماست😄

تو که اینچنین در این ساعات میخوری ماست

برایم کاملا مشخص است که طبعت سوداست     مزخرف شد ولی بازم خوبه  

درد از یارست و درمان نیز هم  دل فدای او شد و جان نیز هم  💫👑🌸حافظ

مژگان به هم بزن که بپاشی جهان من
کوبی زمین من به سر آسمان من
درمان نخواستم ز تو من درد خواستم
یک درد ماندگار! بلایت به جانِ من...

حسین منزوی

هر که عیب دگران پیش تو آورد و شمرد  بی گمان عیب تو پیش دگران خواهد برد 🌸👑💫 سعدی 🌺💎🍃

دارکوبی بر درختی ناله زد عاشقی با کرده ی خود گریه کرد

شمعی در اتش خود میسوخت عاشقی با گریه ها عاشق چه سود

شاعره اینم خودمم

2706