2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه شب تا صبح تو یه فروشگاه پروتئین حبس بشم‌مجبور بشم همه ژامبون ها و سوسیس ها خوشمزه رو‌بخورم و مریض نشم و حالمم بد نشه😅🙈

خدایا خودت مراقب همه کوچولو ها باش برای سلامتی و تعجیل در ظهور اقا صاحب الزمانذو سلامتی همه تودلیا صلوات الهم صل علی محمد و ال محمد 
2742
اینکه یه خانواده فووووووق ثروتمند بیان بگن پدر و مادر واقعی تیم و تو بیمارستان عوض شدی     ...

من بچه ک بودم این فانتزیم بود و همیشه دعا میکردم که برآورده بشه و خانوادم راحتتر زندگی کنن

2738

خیلی زود یهویی یه پول زیااااد گیرم بیاد که دیگه مشکل مالی نداشته باشم،یه چی تو مایه های گنج

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
اینکه یه خانواده فووووووق ثروتمند بیان بگن پدر و مادر واقعی تیم و تو بیمارستان عوض شدی     ...

الهی عزیز دلم. چه دل بزرگی داری مطمئنم تو هر جا باسی به فکر خانوادتی. ولی تیلور سوییفت نباید هچین حرفی بزنه هاااا. یه کنسرت بذاری میتونی ایرانو از نو بسازی😂

2706