2737
2734
عنوان

چی از خدا میخوای...⚘🌷⚘🌷

407 بازدید | 74 پست

من ازش میخوام چشم های پر از حسرت خانومایی که انتظار مثبت شدن بیبی چک در اون موج میزنه پر از درخشش و امید واری بشه دامن همه منتظرا سبز بشه

ازش میخوام جوونامون به راه راست هدایت بشن راهی که الان خیلی کم تو جاده ها پیداست...

ازش میخوام عشق بین همسران رو دو چندان کنه...

و اینکه هیچ کس قرض و وام پرداخت نشده ای در زندگیش نداشته باشه..

خدایا تو بزرگی و براورده کردن این حاجات برات اندازه یه چشم به هم زدنه ...پس کمکمون کن ...ما بنده های خوبی برای تو نبودیم تو مارا ببخش😔😔😔😔

.

.

.

تو چی از خدا میخوای.؟ به زبون بیار تا خدا عملیش کنه انشالله🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

آرامش و خوشبختی و سلامتی 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامتی و آرامش و یه خونه که از مستاجری راحتشم واقعا سخته

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2728

از خدا میخوام کمک کنه این تلاشی که میکنم نتیجه بده😞

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
2738
جوجو بهت نمیاد اینحرفا نازنازیه من

بخدا اینقد اعصابم خورده 

کل خونوادم گرفتن

من تک و تنها این گوشه افتادم

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2706