2733
2734

يكي از دلخوشي هاي كوچيك پاييزي من اينه كه عصرا يه پياله سوپ داغ بكشم برم تو بالكن يا كنار پنجره بزرگه بشينم يواش يواش مزه اش كنم و به هيچ چيز فكر نكنم...فقط و فقط از اون لحظه، از اون هواي خنك و اون طعم خوش لذت ببرم....

سوپ سفيد

سوپي كه به نظر من يكي از خوشمزه ترين سوپ هاي دنياست و ميتونم هر روز بخورم بدون اينكه ازش خسته شم

براي سوپ سفيد من اول با يه قاشق روغن يه پياز سفيد خرد شده رو تفت ميدم، اب مرغ ميريزم( اب جوش + استاك مرغ)، هويج نگيني ميريزم+ چند قاشق جوي پرك و يه دونه سيب زميني كوچيك رنده شده...اجازه ميدم جوها لعاب بندازن، يك ساعت بعد بعد شير رو اضافه ميكنم با شعله ملايم....وقتي خوب پخت و جا افتاد با گوشتكوب برقي ميكس ميكنم و چند تا قارچ ورقه شده ي سرخ شده يا بلانچ شده رو  همراه با دو سه قاشق خامه اضافه ميكنم و هم ميزنم، زيرش رو خاموش ميكنم

سوپ هويج

يه پيش غذاي عالي و خوش طعم و خوش رنگ.

يه دونه پياز تفت داده شده+ اب مرغ و هويج حلقه شده و چند قاشق جو پرك و يكم زنجبيل رنده شده تازه.

من همه ي سوپ هارو ميكس ميكنم چون نرمولكي تر ميشن😁

سوپ سبزيجات

اين سوپ يكي از بهترين داروهاي سرماخوردگي و بيماري هاي مشابهش هست، ايمني بدن رو بالا ميبره و باعث سرعت ريكاوري بدن ميشه

پياز تفت داده شده+ اب مرغ+ كرفس+ شلغم+ كدو حلوايي+ سبزي سوپ

سوپ كلم بنفش

اكسير جواني (براي پوست عاليه)و يكي از بهترين داروهاي پاندميِ موجود در دنياست، علاوه بر اون ايمني بدن رو هم حسابي بالا ميبره

پياز تفت داده شده+ اب مرغ ، كلم بنفش خرد شده + سيب زمين خرد شده+ جو پرك و ابليموي تازه

سوپ لبو هم تو فهرستم هست كه هم خيلي خوش طعم هستش و هم يه رنگ زرشكي خوش رنگي ميشه، تو اولين فرصت درستش ميكنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامالی جون اعتراف میکنم هر چند وقت یبار تو تمام تاپیکات فضولی میکنم و گشت میزنم 😅😅خیلی عشقی بخوداا😘

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738
2706