2737
2734
عنوان

اسکرین😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1714 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابات چیکارس که این بدش میاد؟

#میدونم_ضجه_درسته_اشتباه_نوشتم_خیر_سرم_تا_خنده_دار_باشه😑💔  #هرسوالی_راجب_رشته_م_داشتید_در_خدمتم    #من همون ممدصغرام که 8 بار ترکیدم بعد با اسم عفت اومدم ملتم گیر داده بودن که تو پروفایل ممدو برداشتی😐الان با دوتاش اومدم تا ابهاماتو رفع کنم😑💔 12تا موز خوردم 14 تا خوشه انگور دو کیلو تخمه و پسته و یه کارتون سیب خوردم فقط یه خیار موند نخوردم مامان بزرگم خیلی جدی میگه راستشو بگو مامانت گفته اینجا چیزی نخوری😐💔 یبارم نمره کم آورده بودم معلم گفت خجالت نمی‌کشی چرا درس نمیخونی گفتم من نباید خجالت بکشم اونی که ازش تقلب کردم باید خجالت بکشهیه هفته از مدرسه اخراجم کردن😌💔 الان تو یه سنینی دخترا با دوست پسرشون میرن مسافرت که من یادمه بابام رضایت ناممو امضا نمی کرد برم اردو😒✋
اینجا با طلاق بدشونه و خانوادم  پشتم نیستن هیچ حمایتی ندارم اینم سو استفاده میکنه

درستو ادامه ندادی؟ نمیتونی کنکور بدی بری یه شهر دیگه دانشگاه ، اونجا کارم بکن . میدونم سخته ولی بهتر از اسارته

The past can hurt, you can either run from it or learn from it  
2728
درستو ادامه ندادی؟ نمیتونی کنکور بدی بری یه شهر دیگه دانشگاه ، اونجا کارم بکن . میدونم سخته ولی بهتر ...

خاک تو سرم کنکور انتخاب رشته شهر خودم زدم

خوایا خودت مواظب دخترم باش❤
اینجا با طلاق بدشونه و خانوادم  پشتم نیستن هیچ حمایتی ندارم اینم سو استفاده میکنه

ببین اون دفعه بهت گفتم زود نبخشش بزار یکم بترسه گوش نکردی،اگه زود اشتی نمیکردی دیگه حرف جدایی رو نمیاورد

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍

🤦‍♀️🤦‍♀️ به درک که بد میدونن 

تو درستو بخون و موفق باش ، اگر تونستی یه شغلم پیدا کن 

چه رشته ای قبول شدی؟

The past can hurt, you can either run from it or learn from it  

اخه مگه خونوادت چقدر بدن که اگه بری بهشون بگی این مرتیکه میگه به بابات بگو اونجا کار نکنه من بدم میاد واقعا پشتت نباشن؟!!!!!!به نظرم تو زیادی میترسی یرو بهشون بگو حتما پشتتن نترس،اگرم پشتت نبودن چیزی ازت کم نشده که لااقل گفتی بهشون

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2740
اخه مگه خونوادت چقدر بدن که اگه بری بهشون بگی این مرتیکه میگه به بابات بگو اونجا کار نکنه من بدم میا ...

اینجا با طلاق بدشونه .تو این خراب شده که زندگی میکنم.منو دادن به این  و اینم روزگارم

ببین اون دفعه بهت گفتم زود نبخشش بزار یکم بترسه گوش نکردی،اگه زود اشتی نمیکردی دیگه حرف جدایی رو نمی ...

من چه کنم .اصلن نمیدونم باید چه کنم و هردفعه با دعوا میاد .اینجا مشاور ندارم

هوووف

اسی من ازت حرصم میگیره ،چرا به این این همه رو میدی چرا کاری نمیکنی که به پات بیفته،من اگه جای تو بودم حاضر بودم هر روز گو هی رو،هر حرفی رو هر کتکی رو تحمل کنم از طرف خونوادم اما این و بشونم جاش

من چه کنم .اصلن نمیدونم باید چه کنم و هردفعه با دعوا میاد .اینجا مشاور ندارم

چیکار کنی،گفتم زیاد محلش نده بره گم شه ،میدونی تو خیلی ترسویی فک میکنی اگه بهش بی محلی کنی مثلا چیکار میکنههیچکاری نمیکنه نترس میاد به پات میافته،لااقل برو با مامانت اینا حرف بزن بگو وقتی این اومد خونمون فیلم بازی کنیم بترسونیمش که اره دخترمون و اذیت کردی بیا طلاقش بده،حداقل یه فیلم و بازی کنن که اونم متوجه شه خونوادت پشتتن و بترسه

2706