2733
2739
بخدا همه کاری کردم ازون اول که دلشونو به دست بیارم ولی هیچ فایده ای نداره

براچی میخای دل بدست بیاری وااا

توهم بزن

یا نمیتونی بزنی برو شکایت کن دیه ات بگیر

دیه ی یه چک الان ۸۰۰ هزار تومنه

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

تاپیکای قبلیتوخوندم منم اوایل داشتم مث تومیشدم چون فک میکردن وضع مالیشون نسبت بمابهتربوده میتونن بهم زوربگن البته سیاست داشتن باقربون صدقه میخواستن ..... کنن تا ی سال تحمل کردم جیک نزدم ولی دیگ ی طوفانی کردم ک اون سرش ناپیدا چطور6سال تحمل کردی من بخداخییلللی صبورم ولی دیگ تو ی سال صبرم تموم شد یبار برای همیشه سنگاتوباهاشون وا بکن یا اگ سیاست داری کم کم خودتوبکش عقب احتمالا بدترازمن مهر طلبی 

2738
خداييش چطور اجازه ميديد شمارو بزنن من مادرشوهر يا خواهر شوهرم بهم تو بگن بهم بر ميخوره بهشون رو دا ...

شما شاید شوهرتون ازتون حمایت میکنن

یا خانوادتون پشتتونن

من خانوادم ازین سنتی ها هستن

ببخشیدا حتما تریپ کلفت برداشتی جلوشون که میزننت 😒 آخه یعنی چی الان که عهد تیرکمون شاه نیست که بابا ول کن تو رو خدا بزار به مرگ طبیعی بمیریم 😳 از غصه سرم باد کرد تو این سایت😶😶😶

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر آرامتر از آهو بی باکتر ازشیرم                                                          هر لحظه که میکوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر 
2706