2737
2739

داداشم میخوادوام ازدواج بگیره قراربودشوهرم ضامنش بشه ماتهرانیم داداشم شهرستان رفته بانک پرسیده گفته فقط کارمندتوشهرخودمون قبول میکنیم😐

آیاواقعیت داره 

چه ربطی داره واقعا . بانک چه ایراد بیخودی گرفته . ولی خب باید شوهرت بره بانک برای امضا و چک . می تون ...

قراربود بره داداشم میگه دیروز رفتم پرسیدم گفته قبول نیس ازتهران بیادباید مال شهرخودمون باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2731
شما ضامنت ازکجااومد

یه شهر دیگه

خودمم یک شهر دیگه کلا عقد کردم

یک شهر دیگه وامو گرفتم

کلا همه اش شهر به شهر بود اصلاً‌ ربطی نداره به این چیزا دست خود بانک هست الکی بهانه اوردن چون بودجه الان ندارن وامم مقدارش زیاد شده زورشون میاد بدن دست مردم. 

ماهرخ هستم