2737
2734

من هیچ تاپیکی جز جوک و فان نزدم ولی الان که گفت طلاقت  خیلی دلم گرفت به حال ما خانوما 

از چند جا فهمیدم ک با دخترا دوست میشه و تنوع طلبه 

کلی مشکل جنسی و اخلاقی و محبتی داریم که دوست ندارم انرژی منفی وارد کنم و  کاربریم مثله بقیه پره غم و غصه بشه 

دعا کنید برام😔

از هر راهی بگید نمیتونم جداشم نه از راه مهریه نه نفقه 

نمیدونم چیکار کنم😔

ادامه دادنم که هیچ چون مشکلمون فقد خیانت و بی محلی و کتک و فحش نیست بجز اینا کلی مشکل اساسی داریم 

هیچ وقت فکر نمیکردم اول دستمو بشورم؛ بعد بکنمش تو دماغم😒😂...

عزیزم😥خدا ب دلت ارامش بده

انشاالله سر شوهرتم ب سنگ بخوره

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای جدا شدن راه به خصوصی لازم نیست طی کنی به جز اینکه بری دادخواست طلاق بدی ربطی به مهریه و نفقه و اینها نداره

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
عزیزم😥خدا ب دلت ارامش بده انشاالله سر شوهرتم ب سنگ بخوره

فقد طلاق میخام 

شاید بعد از من ی شوکی بهش وارد شه ب قول شما سرش ب سنگ بخوره 

ولی الان من نمیتونم دیگه بسازم چون همه چیزارو خودم ازش دیدم

هیچ وقت فکر نمیکردم اول دستمو بشورم؛ بعد بکنمش تو دماغم😒😂...
2740
فقد طلاق میخام  شاید بعد از من ی شوکی بهش وارد شه ب قول شما سرش ب سنگ بخوره  ولی الان من ...

پس وکیل بگیر 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

اگه بتونی این چیزایس ک گفتی رو تو دادگاه ثابت کنی میشه دادخواست بدی و مهریه هم بگیری اگه ثابت کنی ک کتکت میزنه و بری برگه پزشک قانونی بگیری چندتا برگه معتبر اونوقت دادگاه حکم رو ب تو میده

2706