2737
2739

۶ ساله ازدواج کردم یه پسر ۳ ساله دارم، زندگیم به تهش رسیده... بخاطر رفتارای مامانم و منم که زیر دستش بزرگ شدم شبیه خودشم متاسفانه و تو این سالا خیلی جنگ و دعوا کردیم...  گفته دیگه حسی بهم نداره و میگه ذاتت عین مامانته بدذاتی... 

میگه بریم طلاق بگیریم تنها راهش همینه میگه من دیگه نمیکشم... 

همشم تقصیر خودم بوده تا الان😔 زندگی  و محبت کردن بلد نبودم!

دلم به حال پسرم خیلی میسوزه که زندگیش بخاطر ما اینطوریه و اگه جداشیم آواره میشه...

هیچیم از قانونای طلاق و اینکه مهریه چی میشه بچه چطوری میشه نمیدونم... سر دو راهیم بدجوووور... از طرفیم هییییچ امیدی ندارم رابطمون درست شه ...

خب برین پیش مشاور 

اون بچه چ گناهی کرده 

مشکلتون حل میشه 

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خوب عزیزدلم شما که میدونی مادرت روشش و اخلاقاش درست نیست چرا دوباره همون کارا رو همون حرکات انجام میدی انسان قابل تغییر بجای اینکه به فکرتلاش باشی سعی کن خودت اصلاح کنی و یه آدم دیگه بشی گلم

اگه خودت میدونی مشگل از خودت بخاطر زندگیت هم شده سعی کن خودتو درست کنی،کم کم اخلاقت و بهتر کنی همسرت هم متوجه تغییرات میشه 

مادرتم اگه دخالت میکنه از زندگیت چیزی بهش نگو

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 

خیلی کلی تعریف کردی،، محبت کردن بلد نیستی، یعنی دقیقا شوهرت چه انتظاری ازت داره که نمیتونی برآوردش کنی؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

همینکه میدونی اشتباهاتی داشتی خودش نصفه راهه بقیشو از اهل فن کمک بگیر بگو به همسرت بگو میدونی و میفهمیش و سعی کنین دوباره شروع کنین حس دوست داشتن رو میشه به دست آورد آخر راه نیست که داری به آخرین راه حل فکر میکنی اینها یه مشت شعار نیست کلمه ها و حرفها زندگیا رو میسازه زود دست به کار شو به خاطر اول خودت بعد همسر و پسرت قدر زندگی رو بدون

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2706