2733
2739
عنوان

خدا به من دختر نداد😢😢😢😢😭😭😭

2793 بازدید | 45 پست

یه پسر دارم امروز تو سونو فهمیدم که دومی هم پسره خیلی از خدا خواسته بودم یه دختر بهم بده آخه با این اوضاع خراب اقتصادی بیشتر از دو تا بچه نمی تونم داشته باشم😔خدا را شکر ولی....حسرت بافتن موهاش...لباس های  توری و رنگی رنگی...عروسک و گل سر و تل ...لوس بازیهای دخترونه...همیشه به دلم میمونه😔😔آخرشم پسرام زن میگیرن و میرن و عروس  هیچوقت مثل دختر  نمیشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم شاید اشتباه گفتن 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ی بار دیگ امتحان کن دختر شد شاید 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2738

اگه با عروست خوب باشی بی شک مثل دخترت میشه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

حتما خدااینطوری صلاح دیده خداروشکر کن

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

دلم برای بچه‌هات سوخت 

وقتی مادرشون اینطدر بگه....

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706