2733
2734

سلام.کاش بیخیال گذاشتن داستان نشه بخاطر حرف یه آدم بی درک و بی ادب.من داشتم داستانشو میخوندم و با عمق وجودم درکش میکردم. واقعا بعضیا خیییییلی عقده دارن خییییلی

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدای خیلی شماهابیکارید ک دنبال تاپیک اینو اونید ک چیشد چرا ترکید چرا بی ادبید 😂

من بیکار نیستم اما اگه داستان اون خانوم رو خونده باشی میفهمی ارزشش رو داره. تاپیک نترکید فقط بخاطر یه بی ادب قفلش کرد.

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
من بیکار نیستم اما اگه داستان اون خانوم رو خونده باشی میفهمی ارزشش رو داره. تاپیک نترکید فقط بخاطر ی ...

کمیشو خوندم حوصله نداشتم بیشترانگاربرا جذب دوستان ت تاپیکش بود

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
2738
اصلا یکی نیست بهشون بگه اگه دوست نداری نیا توی تاپیک کی مجبورت کرده یا دعوت نامه فرستاده که بیای😠😡 ...

همون دیگه.بعد من وقتی اینهمه بی ادبی و حرفای زننده رو از زبون یه زن میشنوم واقعا تعجب میکنم.آخه واسه من امکانش نیست و نمیتونم اینطور حرف بزنم و قضاوت کنم یا بی احترامی کنم. بعضی حرفا جاری شدنش به دهن یه خانوم خیییییلی کراهت داره و شخصیت زن رو زیر سوال میبره. متاسفم برای او کاربر. البته اگه نیاد اینجا به منم فحش بده 😏

از طریق پیجش دنبال کن عزیزم متاسفانه ادم بیشعور همه جا پیدا میشه

من اینستا ندارم واسه همین خییییلی ناراحت شدم که ادامشو نمیذاره ☹️☹️☹️

همون دیگه.بعد من وقتی اینهمه بی ادبی و حرفای زننده رو از زبون یه زن میشنوم واقعا تعجب میکنم.آخه واسه ...

عزیزم بعضی ها بی فرهنگن کاریش نمیشه کرد. آره الان میاد اینجا همون و قورت میده😏

گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...

منم گذاشت منم لايك كنين 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706