2737
2739
عنوان

چرا ملت انقدر حسودن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 42 پست

من دوتادختر خاله دارم میان خونم لیست وسائل جدیدمو درمیارن 😂😂پاشونو میزارن بیزون تمام اون وسائل نابود میشن...من به چشم اعتقاد نداشتم میگفتم خرافه هست اما خیلی وقته حس میکنم یه چیزی هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ی نفر اطرافم دارم اگه بره تا نونوایی بیاد میگه همه مردم چشم کردن به من حسودی میکنن.یا کافیه ی نفر بیاد خونش حتی اون طرف تو رفاه کامل و خیلی پولدار باشه میگه زندگیمو چشم کرد حسودیش شد.بارها باهاش بحث کردم ولی حرف حرف خودشه.من به این چیزا اعتقادی ندارم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2728
منم ی نفر اطرافم دارم اگه بره تا نونوایی بیاد میگه همه مردم چشم کردن به من حسودی میکنن.یا کافیه ی نف ...

بابا خرافاته.دخترداییم رور عروسیش گفت وای مردم از سردرد چشمم زدن.به مامانت بگو برام اسفند دود کنه.خدا شاهده مامانم اسفندو اورد گفت وای خوب شدم.انقد خندیدم😂یعنی یک ثانیه طول نکشیدا

من دوتادختر خاله دارم میان خونم لیست وسائل جدیدمو درمیارن 😂😂پاشونو میزارن بیزون تمام اون وسائل ناب ...

اره حتی تو قرانم هست مگه نمیدونی سوره فلق

تو خیلی باارزشی
چرا مردم فك ميكنن بقيه بهشون حسادت ميكنن؟😐

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2738
من اعتقاد دارم  وای بعضیها از کنارشون،نمیشه رد شد، تا رد بشی میگن من و چشم زدی

بخدا جدی میگم یه بار یه شال خریدم یه شال خیلی معمولی ارزون دیدم دخترخالم باهام حرف نمیزنه هربار که باهم میرفتیم خرید حتی اگه به بسته پفک میگرفتتم اینجوری بکد اخرش فهمید این کلآ تنگ نظره

تو خیلی باارزشی

واقعا متاسفم واسه کسایی که چش ندارن خوشبختی کسی رو ببینن متاسفانه واسه منم پیش اومده خیلیییی حسود دارم و نمیدونم چیکارشون کنم البته بهتره اینطور آدمایی رو ول کنی و در برخورد باهاشون فقط به پیشرفتت فک کنی تا از حسودی بترکن بیشعورا 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
2706