2737
2734

خانما وسرم2سال و10ماهش شبا تا وقتی همه نخوابن نمیخوابه اونم باکلی قهر ودعوا صبحم اول6بیداره نهایت بشه7خیلی اذیت میشمم اگه باهاش بیدار نشم باید قید خونم و بزنم همه چی و بهم میریزه چیکارش کنم همش سردردم از کم خوابی خیلی بهونه گیر و لجباز شده ک‌میگن بخاطر  کم خوابیش اینطوره

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=160671181]روز نمیخوابه؟[/QUOT]

نیم ساعت تا1ساعت میخوابه دیروز نذاشتم بخوابه روز ک شب خسته باشه دیر بیدار بشه ولی بعدا امروز 7:10دقیقع بیداربود

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
وای نگو..من دلمو خوش‌کردم بزرگ میشه خوابشم بیشتر میشه😭

منم همین امیدم آرزوم اینه یبار بیداربشم ساعت10باشه هرروز 7بیدارمیشم

منم همین امیدم آرزوم اینه یبار بیداربشم ساعت10باشه هرروز 7بیدارمیشم

منم صبح زود بیدار میشم دیوونه میشم انگار بهم فحش میدن در این حد یعنی 🤐😭

خدا بخودت قسم دنیات ته نامردیه
2738
از اول اینطوری بود ؟؟تورو خدا نگو آره که میترسونیم آخه میدونی پسر منم چهارماهس اصلا خواب نداره😣

نه اتفاقا تازمانی ک شیر می‌خورد عالی بود بیدار ک می‌شد سیرش میدانم میخوابید ازشیر گرفتنش اینطورشید ماه رمضان تاس‌حر بیداربودیم بازم صبح همون ساعت بیدار میشد

منم صبح زود بیدار میشم دیوونه میشم انگار بهم فحش میدن در این حد یعنی 🤐😭

باز فکرش و کن من گاهی متوجه نمیشه بیدار شده ساعت8بیدار میشم می‌رن تو حال بعدا زلزله آنقدر خرابی نداره تموم وسایل یخچال فریزر کف خونه گلهام و پر پر می‌کند دستمان کاغذیارو ریز ریز کرده زیر مبل درجا سکته میزنم

نه اتفاقا تازمانی ک شیر می‌خورد عالی بود بیدار ک می‌شد سیرش میدانم میخوابید ازشیر گرفتنش اینطور ...

خوش به حالت باز تو نوزادی خوابیده پسر من دائم رو پاهامه اصلااا خواب نداره😭

Uzulursun ama hiç bir şey olmamiş gibi devam edersin🖤🖤🖤
باز فکرش و کن من گاهی متوجه نمیشه بیدار شده ساعت8بیدار میشم می‌رن تو حال بعدا زلزله آنقدر خرابی ندار ...

وای چ بد 😭😭..پسر من ۷ماهشه چهار دست و پا میره و از بلندی میگیره بلن میشه منم خیلی وقتا میبینی بیدار شده داره برا خودش دور میزنه منم خواب موندم میره از یه جایی بلن میشه میوفته با صدای گریه اش بیدار میشم☹☹☹

وای چ بد 😭😭..پسر من ۷ماهشه چهار دست و پا میره و از بلندی میگیره بلن میشه منم خیلی وقتا میبینی بیدا ...

😅😅😅😅😶😶😶☹آدم هم گریش میگیره هم خندش واقعا بچه داری چقدر سخته😭

Uzulursun ama hiç bir şey olmamiş gibi devam edersin🖤🖤🖤
😅😅😅😅😶😶😶☹آدم هم گریش میگیره هم خندش واقعا بچه داری چقدر سخته😭

😁😁حالا بچت کوچیکه بزا چهاردست و پا بره کارت اونموقع شروع میشه...خیلی وقتا میره دور میزنه میبینه از من آبی براش گرم نمیشه تو خوابم خودش میاد میخوابه😁😁😁🤣

2706