2733
2739
عنوان

غم دنیا اومد تو دلم با این تاپیک

265 بازدید | 11 پست

که داستان هجده سال عاشقی رو نوشت با اینکه خیلی ازش مونده فقط وقتی میگه شوهرم خوابید و دیگه بیدار نشد.... یه لحظه خودمو جاش گذاشتم.... من واقعا تحمل این مصیبتو ندارم اصلا نمیتونم تصور کنم شوهر یا اعضای خانوادمو از دست بدم..... تازه ک خودمو جاش گذاشتم یه لحظه حس کردم نفسم بالا نمیاد و های های گریه کردم.... خدا به همه اونایی ک عزیز از دست دان صبر بده و برام دعا کنید من قبل عزیزام بمیرم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تصورشم وحشتناکه😔

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2731

میدونی حرف من چیه؟

من میگم خییللی ازماهاتوهمین شرایط و توهمین عشق و دلدادگی هستیم ولی خودمون قدرشونمیدونیم و فراموشش کردیم خدا نکنه خدانکنه ک دیر ب خودمون بیایم 

من بعداون تاپیک ب خودم اومدم ک واقعاعشقمودریغ نکنم

2738

کاش ادمها اینقدر مرگ رو نزدیک میدونستن که چشاشون برای نبودن عزیزاشون خیس شه و بیشتر به هم توجه کنن. افسوس.... 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 

برای دخترخالم همین اتفاق افتاد بعد کلی سختی و غذاب تازه وقتی زندگیش ب ارامش و ثبات رسیده بود تو خواب مرد

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

ممنونم دوستای گلم.خدارو شاکرم که اینجا تونستم دوستایی پیدا کنم که بتونم راحت باهاشون درد دل کنم❣️🌹امیدوارم همیشه تنتون سلامت باشه و درکنار عزیزانتون خوش باشید.استارتر عزیزم ممنونم بابت تاپیکت🌹🌹🌺🌺

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5239661/میخوام-خاطرات-هیجده-سال-عاشقیموباهات-بنویسم?postId=160185066