2733
2734
عنوان

آقایون و خانومها بیایین نظرتونو بگین...دست دادن🤝🤝🤝

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 54 پست
عاشفتونم اصلا🥰😘

😍😘🧡💛

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

سلام عزیزم

بین آدم ها اختلاف سلیقه هست... هر کس یک روش رو می پسنده...بسته به فرهنگ و نوع نگاه افراد، هر کس یه مَنِشی داره...

خدا چون از این اختلاف سلیقه ها آگاه بود، برای اینکه اختلاف پیش نیاد، اومد یه حکم واحد قرار داد که هر کس مسلمونه باید بهش پایبند باشه تا اختلاف و ناراحتی ایجاد نشه...

در این موضوع، اسلام مسئله ی محرم و نامحرم رو مطرح کرد و خیلی دقیق این افراد رو در آیه ی قرآن از هم تفکیک کرد....

با توجه به اینکه دین اسلام، دین کامل و جامعی هست و برای همه ی زمان هاست، کسی که بر اساس دستورات این دین عمل بکنه، چیپ و عقب افتاده نیست... بلکه یک انسان فهیم، آگاه و قانون مدار به حساب میاد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
آره زورگوییه  ولی کار خوبی میکنی که آرامش خونه رو حفظ میکنی  اگه طرف نخواد بفهمه کاریش ن ...

فدات عزیزم آره دیگه وقتی بخاطر بچه طلاق نمیگیرم مجبورم کوتاه بیام بچه استرس نگیره