2737
2739

خدا بخاد میده نخاد نمیده

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یه بار سه روز خوندم سخت وطولانی بود گذاشتم کنارنتونستم ادامه یدم

حال دل من باصدای پرنده ها، با نگاه قشنگ ادما، بابوی بارون ،با قهقه ی بچه ها ،خوب ترازحدتصوره😍

فقط تجربه ی خودم

برای ازدواج دعا نکنید نذر نکنید

متوسل نشید....

ازدواج باید خودش اتفاق بیفته

این کارا کسی رو که قسمتتون نیست به سمتتون جذب میکنه و ضربه میخورید

کاش دلها در چهره ها بود.....
2738
تجربه ی منه شاید برای یکی دیگه صدق نکنه

آره درست میگی نمیشه گفت همه

ولی بنظر من همون سپردن دست خدا کافیه.. خودم که اینکارو کردم الان اصولا اینایی که میخوان با نذر نیاز ازدواج کنند وقتی میبینم حتی سنی هم ندارند تعجب میکنم

آره درست میگی نمیشه گفت همه ولی بنظر من همون سپردن دست خدا کافیه.. خودم که اینکارو کردم الان اصولا ...

من فکر میکنم ازدواج هم مثل تولد و مرگ دست خداست

نمیشه با نذر و نیاز زمان براش تعیین کرد

شاید یکی قسمتشه ۲۶ ازدواج کنه ۲۲ سالشه و به زور و با اصرار و دعا یکی رو سمت خودش جذب میکنه و بعدم یا به ازدواج ختم نمیشه یا اگه ختم شد پشیمون میشه

حس میکنم زمان ازدواج هر کسی رو خدا تعیین کرده

کاش دلها در چهره ها بود.....
2706