2737
2734
عنوان

دوستان انفولانزا گرفتم

147 بازدید | 11 پست

بی حالم تب دارم ی کم ینی فقط داغ بدنم تب سنج نشون نمیده  

سرفه و عطسه و تنگی نفس ندارم 

گلو درد دارم 

کرونا هم نیست 

چیکار کنم این بی حالیم خوب بشه 

دارو بگید ممنون 

دکترم رفتم 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر دارو نداد مگه؟

دیفن داد شربت انتی بیوتیک همین 

دیشبم پنی سیلین زدم 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
2728

پی سی آر دادید که میگید کرونانیست؟

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
انفولانزا هم نیست چون انفولانزا یهو داغ داغ میشی انقدر ک کسی دست بت بزنه میسوزه 

ن عزیزم دکتر گفت انفولانزاست 

اینا علائم انفولانزاست 

پی سی آر دادید که میگید کرونانیست؟

بله 

2738
حتما مطمئن شو ازکرونا نبودن نترس زود بفهمی بهتره

چند خفت‌هایش کرونا ی خفیف گرفتم میدونم 

عزیزم دکتر مردانی میگه کروناست چون با این ماسک و الکل ها آنفولانزا نداریم . تست یوقتایی دیر نشون میده . مایعات گرم زیاد بخور . شش روز  روزی یک دونه آزیترومایسین

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

همین پی سی ارهم میگن چنددرصد خطاداره😑😑والاادم نمیدونه چ کنه

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح