2737
2739
عنوان

وای گیر کردم بین این دو نفر

228 بازدید | 26 پست

نفر اول:قد ۱۸۷   تولیدی لوازم چوبی داره صب ساعت ۶ میره تا ۱۲ شب ماهی ۲۵ ملیون قسط میده میگ خیییلی میخوام پولدار شم اخه واس همین انقد کار میکنم سنش ۲۶

نفر دوم:قد ۱۶۸(اصلاا قدش تو ذوق نمیزنه بخاطر هیکلش)معلم رسمی هستش و شاگرد داره خونه و ماشینم نداره تازه امسال استخدام شده سنش ۲۷

هر دو اخلاقشون خوبه

منم خیلی دوسدارن

مثل پدری ک پشت در اتاق عمل منتظره و میفهمه بچش دختره یا مادری ک داره حیاطو جارو میزنه درو میزنن میبینه پسرشه که بعد چندسال از جنگ برگشته...براتون همینجوری شادی از ته دل ارزو میکنم جوری ک از خوشحالی گریه کنید هی با خودتون بگید یعنی بیدارم؟!

قطعا اولی

دومی زرشک تا بتونه خونه و ماشین بگیره تو این گرونی

قدشم نمیپسندم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

البته بااین وضع مملکت کاراون اولی هم نخوابه خوبه

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
اولی. ولی شرط بزار ساعت کاریشو کمتر کنه با 15 تومنم میتونید ی زندگی خوب داشته باشید دیگه

ماهی ۲۵ ملیون قسط میده

مثل پدری ک پشت در اتاق عمل منتظره و میفهمه بچش دختره یا مادری ک داره حیاطو جارو میزنه درو میزنن میبینه پسرشه که بعد چندسال از جنگ برگشته...براتون همینجوری شادی از ته دل ارزو میکنم جوری ک از خوشحالی گریه کنید هی با خودتون بگید یعنی بیدارم؟!

اولی اصلا نیست وقتی هم هست همش خسته است حوصله زن و بچه نداره  فقط اسم شوهر روته و پولش تو کیفت!!!  همین!!! 

دومی هم بی پولیش اذیتت می کنه!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2706