2733
2734
دوستم )دختر ) با دوست همسرم دوست بودن اونا ما رو آشنا کردن بعدش اونا جدا شدن ولی ما موندیم

اخیییی

دوستای من از خودم بدترن هممون آخر سر سینگل به گور میشیم  

چه بگویم عزیز؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با شوهر اولم خیلی اختلاف داشتیم بعد تو محل کار با ی آقا اشنا شدم که اون متولد 78 بود من 73 بهم کمک کرد طلاق گرفتم از شوهرم بعد واسم همه ی ناراحتی های این چند سال رو جبران کرد. بعد که از همسرم اولم جدا شدم بهم پیشنهاد ازدواج داد و من شوکه شدم اخه اون خیلی خشکلتر و جوان تر و خوش اخلاق تر از من بود. ولی دیدم همونیه ک من میخاستم ازدواج دوم رو انجام دادیم. خانوادش هم پذیرفتن. ولی تنها مشکلی که هست با شوهر دومم هر جا میرم دخترها واسش غشو ضعف میرن... در کل لز ازدواج دومم خیلی راضیم خیلیییی

2731
بعد همو دیدین هردو خوشتون اومد از اول از هم؟

من خوشم اومده بود اصلا وقتی دیدمش با اینکه قبلا هم دوس پسر داشتم ولی این ی جور دیگه بود داشت حرف میزد از نیم رخ نگاهش میکردم دلم ضعف میرفت .. بعد یهویی صدامون زدن بلند شد وایساد کنار من باید از جلوش رد میشدم میرفتم یهویی جلوش مکث کردم اونم نامردی نکرد با لبخند قشنگی خیره شد تو چشام منم هول کردم بوسیدمشوو فرااار 😂😂😂 ولی عاشقش نشدهب ودم میگفتم من عاشق نمیشم اون عاشقم میشه . ولی بعد ی مدت ک جدا شدیم تاازه فهمیدم عاشق شدمو خبر ندارم 

کاربری برا دونفر .
بعد چجوری رابطه ی مجازی به واقعی تبدیل شد؟ نترسیدی ؟

نه😁يه هفته تو چن 

بعد با تلفن حدود سه چهار ماه حرف زديم شبانه روز

بعد رفتيم بيرون ديگه از اون به بعد هرروز بلااستثنا هم و ميديديم

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...
چجوری رابطه ی اینستایی رو واقعی کردی؟ بگو ما سینگلا هم یاد بگیریم    

اون اومد خاستگاری من اصلا طرفش نرفتم ... از عکس باحجاب پروفایلم و مطالب پیجم خوشش اومده بود عکس پروفایلم مال خودم نیست یه دختر محجبه بود که نشسته