2737
2739
عنوان

دفع پروتتین در ادرار

64 بازدید | 9 پست

سلام خانمها کسی بوده که بدون اینکه حامله باشه دفع پروتیین تو ادرار داشته یاشه و چکار کرده که خوب شده دکترم رفتم کلی قرص د دارو خسته شدم از این همه سال درمان بی جواب😫

من دارم بعد زایمان تو بیمارستان گفتن..هیچ کاری نکردم..نمیدونم چ دکتری برم

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر نورولوژی مربوط به کلیه هست

امکان داره خود ب خود خوب شم؟

علائمش چیه دفع پروتئین

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2728
امکان داره خود ب خود خوب شم؟ علائمش چیه دفع پروتئین

نمیونم انواع مختلف داره ورم دست و پا و کم کم صورت اگه خیلی زیاد بشه باعث از کار افتادن کلیه هن میشه توی دوزهای بالا 

مال شما چقدره مربوط به زایمانت بوده یا دکتر موضوع دیگه ای گفته

نمیدونم..بعد زایمان ازمایش گرفتن گفتن دفع پروتئین داری..دیگه پیگیری نکردم

2740
پس احتمالا مربوط به همان زایمانتون بوده فشارخون هم دارید؟

بله دارم

مگه ربطی دارن؟