2737
2734
عنوان

بیایین از همسایه های مردم ازارتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 56 پست
یه دختره هست همسایمونه هروقت منو تنها می بینه سلام حال احوال اینا بعدش وقتایی که باشوهرم هستم فقط به ...

وای چرا انقد ریلکسید اخه یکاری کنید حساب کار بیاد دستش چطور قبول میکنید رفتار اینارو

همسایه های منم خیلی اذیت میکنن ،همش تو کوچه ان جلو در میشینن نمیدونم کار وزندگی ندارن؟ پخت وپز ندارن؟ کارهای خونشون وکی انجام میدن؟صداشون میاد از صبح تا غروب هستن😳😳😳بعد فضول هم هستن ،همه کارها رفت وامدهای آدم وخریدهامون رو زیر نظر دارن .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

طبقه پایینی ما خستمون کرده

ساعت ۳نصف شب با شوهرش دعوا میکنه شوهرشم حرفای رکیک و‌ زشت میزنه

در خونشونو همیشه میکوبن

یه دختر داره بی ادب همیشه داد میزنه پاهاشو میکوبه زمین ساختمون به لرزه میاد

تو ساختمون هر خرجی باشه دعوا راه میندازه بعد میده

پول نظافت پله هارو همینطور

شوهرش هر روز جلو در ماشین میشوره

خیلیه الان یادم نمیاد

همسایه هام عین.گاون نه سلامی نه علیکی چندسالهاینجاییم ها....رد میشن یه سلام.نمیدن...کوچه رو جارو نمی ...

فرزانه منم تا حد ممکن هیچوقت سلام علیک نمیکنم

والا من از ترسمه بیان صمیمی بشن برای ادم دردسر بشه 

2731
وای چرا انقد ریلکسید اخه یکاری کنید حساب کار بیاد دستش چطور قبول میکنید رفتار اینارو

یه بارهم شوهرم از سرکار می اومد مادردختره تو کوچه اونو گرفته به حرف درباره دخترش میگفت فلان جا کار میکنه فلان کس خواستگارشه و این حرفا، بعد شوهرم هم میگفت این چرا این چیزا رو به من میگه 

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2738
جایی ک ما زندگی می‌کنیم فرض کن تگزاسه یا دزدیه یا هرشب دعواعه یبار سنگ زدن تو شیشه هامون یبار دیگم ا ...

از ما دیگه دزده شیشه ای بوده توهم میزد

رفته بود تو حموم خودشو شسته بود قشنگ لباس چرکای بابامو تن کرده بود 😐😐😐😂

طبقه پایینی ما خستمون کرده ساعت ۳نصف شب با شوهرش دعوا میکنه شوهرشم حرفای رکیک و‌ زشت میزنه در خونش ...

خونه این دختر پسرم دعواس دعواشون پهن خونه ماست چون بغل خونه مان صدا دعواشون میاد اینجا

من فقط واسم عجیبه پسره انقدر معتاده و بیکار هم هست دختره چرا طلاق نمیگیره بره

دیرو ی مرد توکوچمون با گوشی صدای زنشم رو ایفون داشت فحش پیداد بهش اومده بود ب در همسایمون میزد گویا بازنش خرابکاری کرده بود بلندتوگوچه دادمیزد .... خانومه هم تهدید زن بچهای اون مرده از ترس دربازنمیکردن ابروی مرده همیسایمون رفت خاکبرسرش منوشوهرم کپ کردیم اخه بهش نمیومد همچی ادمی باشه مرده ازترسش ایفونشه برداشته گیر تمیکنه

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
یه بارهم شوهرم از سرکار می اومد مادردختره تو کوچه اونو گرفته به حرف درباره دخترش میگفت فلان جا کار م ...

وقتی یبار دیدی شوهرت  ب حرف گرفتن سرشون داد بیداد کن بگو با شوهر من چ حرفی دارید سلام علیکتونم قطع کنید سلامم دادن جواب ندید

2706