2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش عزیزم.کسایی هم بودند که  زندگی  خوب وخوشی داشتند فقط باید زرنگ باشه که از اول بهشون سنگ تموم نزاره و به خودش بیشتر اهمیت بده تا کارهاش بهشون عادی نشود و وظیفه نباشه 

2731
ببین ما یه مورد داریم خانم ازدواج کرده سه تا بچه داره آقا حالا سن های مختلف حدود دبیرستانی و دانشجو ...

وقت مطرح کردن این توقعات قبل ازدواجه. بعید میدونم اگر این خانم صادقانه میگفت برای اون بچه ها آشپزی نمی کنه، اصلا این ازدواج صورت میگرفت.

من یکبار جدا شدم واقعیتش هرکس با چندتا بچه میاد جلو قصدش اول خانه داری و پرستاری از بچه هاست بعد همدم و شریک واسه خودش.

وقت مطرح کردن این توقعات قبل ازدواجه. بعید میدونم اگر این خانم صادقانه میگفت برای اون بچه ها آشپزی ن ...

اره درسته حرفتون

ولی خوب وقتی داری وارد یه زندگی میشی باید اینارو بپذیری خوب خانواده که از آقا جدا نیست ! اینو همون اول میدونی

مگه این که شرط بذاری جدا زندگی کنی

2738
اره درسته حرفتون ولی خوب وقتی داری وارد یه زندگی میشی باید اینارو بپذیری خوب خانواده که از آقا جدا ...

بله منم حرف شما رو تایید کردم که 99% این خانم در نیاتش صادق نبوده ولی متاسفانه تفکر این افراد اینه بگذار عقد کنیم خرمون که از پل گذشت، خودمونو رو می کنیم.