2737
2734
عنوان

اینا دلیل میشن برای طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 67 پست
یدفه بگو شلغمه دیگه پس چه نقشی برات ایفا میکنه🤔

دقیقا همین

فقط جدیدا برای بستم دهنم هرچی بگم میخره که اونم باید یه هفته غر بزنم که یه روز بریم بازار

ااین کاربری برای دو نفر است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا همین فقط جدیدا برای بستم دهنم هرچی بگم میخره که اونم باید یه هفته غر بزنم که یه روز بریم بازا ...

عزیزم ببخشید این سوالو میپرسم

کلا ندل شوهرت اینه یا تورو دوس نداره؟؟؟

حست کدومو میگه

2731
چندسالع ازدواج کردی

الان عقدیم ولی دختر نیستم

۴ساله تقریبا 

مثلا مامان باباش سفر بودن رفتم خونشون کلی ب خودم رسیدم با ذوق وشوق و آشپزیو فلان بعد هی اسرار میکرد بیا ببرمت خونمون 

همه مردا ارزوشونه تو عقد با زنشون تنهاشن

مثلا رو حجاب قبلا کتکم میزد منم کوتا نمیومدم دیگه از وقتی تهدید ب طلاق کردم زوری تحمل میکنه

خب این یکی از دلایلش میتونه باشه 

اول اینکه نباید کتکت میزد دوم اینکه برای حجاب ب یه توافقی برسین مثلایکم مناسب ترش کن همین حرف طلاق خیلی توخونه نزنید بخداخیلی ازطلاقا از سر لج و لجبازیه هامردجماعت سیمش قاطی کنه دیگ نمیشه جمعش کردا 

اون توجهشوازت گرفته ک مثلاداره تنبیهت میکنه 

2738
خب این یکی از دلایلش میتونه باشه  اول اینکه نباید کتکت میزد دوم اینکه برای حجاب ب یه توافقی بر ...

از اول همین بود تازه بدتر اوایل من کاملا باحجاب بودم اصلا منو نمیدید 

خصوصیات یکی از پسر خاله هامو گفتی حتی بلد نیس سلام و احوال پرسی کنی بعد نمیدونم با چه اعتماد بنفشی اومد خاستگاری من😐😐منم جواب منفی دادم دوبارم اومدا با اینکه خیلیییی بچه بودم (۱۳سال)مادرمم راضی بود بازم جواب منفی دادم گفتم ازش خوشم نمیاد دوباره باد سه سال اومد خاستگاری بازم جواب منفی دادم 😐دو روز بعدش عقد کرد  با یکی

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
الان عقدیم ولی دختر نیستم ۴ساله تقریبا  مثلا مامان باباش سفر بودن رفتم خونشون کلی ب خودم رسید ...

اگ عقدی ک حتماحتماحتماپیش مشاور برین و زیر ی سقف نرو فعلا دخترنیستی فدای سرت انسان ک هستی حق زندگی ک داری 

2706