2733
2739
عنوان

یک خبر خوش😍🌹🌷

489 بازدید | 12 پست

🌸 #یک_خبر_خوش
🌸 ١٧ربیع الاول، #نذر_فرهنگی داریم

❣چه کسانی می‌توانند از این نذر فرهنگی بهره‌مند گردند؟
١. کسانی که علاقه به گوش دادن به این مجموعه آموزشی دارند #اما امکان پرداخت هزینه کلاس (حتی با ۵٠ درصد تخفیف) را ندارند.
٢. کسانی که بعد از دریافت فایل کلاسها، بطور کامل به صوتها گوش می‌دهند.

🌹🍃 زن همانند گل است... 👇
@hamsaranekhoob
@hamsaranekhoob
⛔️تا قبل از ١٧ربیع الاول، پیام ندهید.

💛 به همه خانم‌ها اطلاع رسانی کنید...

هن🙄

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

فکرکردم واکسن کرونا رو ساختن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ممنون از تعامل فرهنگیتون هر موقع کلاس هنر مرد بودن در تعامل با زن رو نذر فرهنگی کردین خبرمون کنید

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

هنر مرد بودن نداره   فقط زن باید هنرداشته باشه 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2738
مشکلی پیش اومده؟🙂

مشکل‌ همینه‌ که فرستادی 

میگم‌ چ هست این‌ ، 

کلاس های آموزشیشون‌ چیه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
هنر مرد بودن نداره   فقط زن باید هنرداشته باشه

سلام

دارن

چندتا کارگاه آموزشی هست

هنر مرد بودن

هنر زن بودن

هنر رًایت هز زندگی

هنر تربیت جنسی کودکان

هنر ارتباط با نوحوانان

فکر میکنم ۸ تا بود.

مشکل‌ همینه‌ که فرستادی  میگم‌ چ هست این‌ ،  کلاس های آموزشیشون‌ چیه

سلام مجدد عزیزم